Як оновити склади.

Гра FIFA 2010 та інші її версії можуть оновлюватися в відповідності з вашим вибором. Зверніть увагу, що найчастіше це відбувається з використанням переустановлення або патчів, тому є шанс втратити збереження.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті патч для вашої гри з оновленням складу команд комп'ютерної гри FIFA. Зверніть особливу увагу на наявність відгуків користувачів, що встановили оновлення, оскільки часто подібні доповнення для ігор містять віруси та інші шкідливі елементи. Також крім цього вони можуть не відповідати використовуваної вами версії гри, що також не кращим чином позначиться на її роботі. Найкраще робіть точку відновлення системи і зберігайте робочу конфігурацію програми до їх використання, це допоможе вам уникнути переустановлення гри.
2
Скачаний вами патч для гри FIFA перевірте на наявність вірусу, попередньо його розархівувати, якщо це необхідно. Відкрийте його, натисніть на кнопку Browse або іншу аналогічного призначення, виберіть елемент складів гри, який знаходиться в одній з директорій в папці установки, після чого натисніть кнопку вибору і запустіть процес заміни або поновлення ігрових файлів. Залежно від кількості елементів процес може зайняти певний час. Коли оновлення закрийте патч і запустіть гру, яка на момент роботи патча в обов'язковому порядку повинна бути закрита.
3
Перевірте, оновилися Чи склади ігри FIFA. Якщо цього не сталося, відкотити зміни системи і завантажте новий патч, що підходить вашій версії гри. Зверніть увагу, чи потрібне еее підвищення для поновлення складів. Те ж саме може стосуватися й до інших додаткових матеріалами гри.
4
У міру її проходження намагайтеся менше користуватися різними програмами злому і чит-кодами, оскільки все це може нашкодити не лише ігровому процесу, а й роботі системи. Не довіряйте сумнівним сайтам і частіше відвідуйте перевірені ігрові форуми, там же і виконуйте пошук патчів та інших додаткових матеріалів.
Корисна порада
Не вимикайте антивірус при запуску патчів.