Як очистити всі в рядку.

Щоразу при введенні будь-якого посилання в адресному рядку браузера Internet Explorer з'являються результати збережених сторінок. В деяких випадках їх відображення потрібно приховати, для цього достатньо запустити редактор реєстру і проробити нескладну операцію.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Internet Explorer;
  • - Regedit.
Інструкція
1
Найпростіший і кардинальний спосіб очистити вміст адресного рядка - видалення вмісту папки, яка відповідає за зберігання історії браузера. Як правило, цей каталог називається Temporary Internet Files. Але після видалення всіх файлів крім історії пропадають і кешовані зображення, які дозволяють значно швидше завантажувати раніше відкриті сторінки.
2
Складніший спосіб полягає в редагуванні файлів реєстру, що робить не кожен користувач операційних систем сімейства Windows. Редактор реєстру - це програма, основною функцією якої є відображення вмісту файлів реєстру і їх редагування. Скорочена назва редактора реєстру, якщо це словосполучення перекласти англійською мовою, звучатиме так - RegEdit.
3
редатор реєстру є стандартною програмою, але ярлик цієї утиліти можна побачити в розділі «Стандартні програми» меню «Пуск». Відкрийте меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати» або натисніть клавіші Win + R. У розпочатому апплете «Виконати» клацніть лівою кнопкою миші на порожньому текстовому полі і введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК».
4
У вікні редактора реєстру необхідно відкрити гілку HKEY_CURRENT_USER і перейти по даному шляху, відкриваючи один за іншим перераховані тут каталоги: Software, Microsoft, Internet Explorer, TypedURLs. Усередині цієї папки знаходяться параметри, які необхідно видалити, якщо вони мають такий вигляд: url1, url2, url3 і т.д.
5
Також цю операцію можна повторити, якщо зазирнути в налаштування кнопки «Пуск». Для цього натисніть правою кнопкою на меню «Пуск», виберіть пункт «Властивості». У вікні, натисніть кнопку «Налаштувати» і перейдіть до вкладки «Додатково». Перейдіть до блоку «Недавні документи» і натисніть кнопку «Очищення списку».