Як встановлювати арку.

За допомогою арки з гіпсокартону у вас є прекрасна можливість змінити інтер'єр в квартирі без капітального ремонту. Така арка з химерними формами і вигинами без сумніву приверне до себе увагу. Ви вже прийняли рішення, але не знаєте, як зробити таку арку . Розглянемо технологію створення класичної арки.
Вам знадобиться
  • Шпаклівка, шпатель, листи ватману, алюмінієвий профіль, листи гіпсокартону, перфоратор, або дриль, шурупи та дюбелі, будівельний ніж, молоток, олівець, рулетка, ножиці по металу, пилка по гіпсу, шкурка, викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
Перед початком робіт розрахуйте радіус заокруглення, тобто ширину і довжину дверного отвору. Якщо висота дверного отвору менше 2 м, то створювати арку не має сенсу, так як вона зменшить простір.
2
Після необхідних підготовок приступайте до роботи. В дверний отвір необхідно вставити прямі вертикальні і горизонтальні напрямні, які зроблені з металевого профілю. Їх потрібно закріпити за кроком в 15 см за допомогою дюбелів.
3
Виріжте з гіпсокартону 4 однакових прямокутних трикутника, які повинні бути трохи довше радіусу заокруглення арки. На аркуші паперу зробіть шаблон арочного заокруглення. На всіх трикутниках виріжте заокруглення за шаблоном. Всі 4 фігури закріпіть по кутах дверного отвору.
4
Прикріпіть гіпсокартон до профілю шурупами. Зробіть надріз на стінах профілю з кроком 5-7 см. Вигніть спинку профілю арковий заокругленню і закріпіть конструкцію шурупами. Загніть метал всередину, а потім закріпіть дюбілем.
5
Виріжте смугу гіпсокартону на 2-3 см ширше товщини стіни і на 10 см довша вигину арки. Зробіть в смузі ряд отворів з кроком 7-8 см. Потім прикріпіть смугу до торцевих профілів, при цьому повторюючи арочний вигин.
6
Залиште гіпсокартон просихати на 12 годин. Після цього зашпаклюйте конструкцію. Після її висихання пройдіться по конструкції шкуркою. От і все, ваша арка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4hPeoQFJxR8