Як включити налагодження.

Для налагодження роботи операційної системи Windows існують спеціальні утиліти. Вони можуть запускатися як самостійно для усунення помилок, так і вручну. Також існують програми налагодження сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
За допомогою спеціальних команд запустіть вбудований в систему відладчик ядра Windows. Тут все може залежати від використовуваної вами версії Windows, оскільки в них спочатку закладені різні набори системних утиліт, відповідно, оскільки вони мають різні назви, команди також будуть відрізнятися один від одного. Зазвичай відладчик запускається самостійно після появи на вашому екрані BSOD - синього екрану. Найчастіше це є результатом помилок в роботі системи, які вимагають налагодження.
2
Встановіть на ваш комп'ютер програми налагодження операційної системи сторонніх розробників. Тут їх вибір також залежить від операційної системи. Також із завданням налагодження ядра добре справляються різні програми-оптимізатори. Зазвичай вони не бувають безкоштовними, але при цьому вони помітно покращують загальний стан операційної системи за частиною швидкодії та усунення помилок, після яких відбувається аварійне завершення роботи Windows і поява BSOD.
3
Якщо за певний період часу ви спостерігаєте часте аварійне завершення роботи операційної системи і поява синього екрану навіть після налагодження та установки програм оптимізації, виконайте повну переустановку драйверів і решти програмного забезпечення. Якщо є можливість, відновіть системний файл до вихідного стану, після чого заново встановіть драйвера пристроїв. Тут найкраще користуватися їх оновленими версіями, завантаженими з офіційного сайту.
4
У випадках коли ваша система працює найбільш стабільно, створіть точку відновлення і зробіть резервний файл реєстру системи на знімний накопичувач для подальшого завантаження з нього, якщо раптом надалі він буде пошкоджений вірусами або виникнуть конфлікти в роботі програмного забезпечення.
Корисна порада
Користуйтеся програмами-оптимізаторами.