Як видалити професію.

В грі World Of Warcraft мається пункт меню «Професії». Залежно від використовуваної вами версії гри, її можна видалити, виконавши для цього певні дії в панелі управління персонажем.
Вам знадобиться
  • - гра World Of Warcraft.
Інструкція
1
Відкрийте гру World Of Warcraft, завантажте вашого персонажа і перейдіть до меню придбаних вами в процесі проходження гри навичок. Наведіть мишею на професію , яку хочете видалити, виділіть її та натисніть на кнопку «Відмовитися від професії». Зазвичай ця кнопка помічена спеціальним піктограмою з хрестиком. Збережіть ігровий процес.
2
Якщо у вас після відмови від професії не зберігається гра або виникають будь-які інші проблеми, переустановите World Of Warcraft. Для цього зайдіть в меню «Установка та видалення програм» панелі управління комп'ютером, дочекайтеся побудови списку, виберіть дану гру і натисніть на кнопку «Видалити». Заздалегідь збережіть ігрові файли в окремій директорії на жорсткому диску, не пов'язаної з World Of Warcraft, оскільки вони можуть віддалитися при деінсталяції.
3
Після видалення гри перезавантажте комп'ютер, вставте диск з дистрибутивом World Of Warcraft в привід і встановіть її. Запустіть гру для створення системних папок, після чого в директорії її установки скопіюйте резервні збереження ігрового процесу World Of Warcraft. Заново запустите гру і перевірте коректність її роботи.
4
Якщо з яких-небудь причин операції з професією недоступні, то підніміть версію гри до більш нової. Це робиться поступово за допомогою спеціальних патчів, які ви можете скачати з інтернету. Попередньо дізнайтеся свою версію гри, після цього на неї встановіть патч до необхідного рівня.
5
Зверніть увагу, що при скачуванні додаткових програм з інтернету їх необхідно перевіряти на віруси, зокрема це відноситься до сумнівних ресурсам. Не завантажуйте патчі, які не мають відгуків інших користувачів. Перед їх використанням завжди зберігайте робочу конфігурацію гри в окремій папці, щоб не втратити придбаних навичок.
Корисна порада
Частіше зберігайте гру.