Як підключити активну антену. Як підключити загальну антену до другого телевізору.

У багатьох автомобілях не передбачається штатне місце для розміщення штирьовий антени, або антена не встановлюється. У зв'язку з цим великою популярністю стали користуватися активні автомобільні антени, що мають невеликі габарити і доступні для установки в салоні на лобовому склі.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - активна антена;
  • - конденсатор;
  • - дросель;
  • - перехідник.
Інструкція
1
Виконайте підключення активної антени до штатного виходу. Для цього, в першу чергу, встановіть на нього спеціальний перехідник. Його можна знайти в автомобільних магазинах. Спаяти між собою два виходи конденсатора і дроселя. Цей висновок необхідний для приєднання антени. Другий висновок конденсатора припаяйте до центральної жили антени, яку ви плануєте підключити до магнітоли.
2
Припаяйте до другого виходу дроселя провід для живлення + 12В. Далі приділіть увагу ізоляції, для цього підключіть плюс від жовтого дроти, харчування до якого подається при включенні запалювання, на антену через дросель + 12В. На магнітолу підключіть його за допомогою конденсатора.
3
Скористайтеся іншим варіантом включення активної антени. Для цього вам знадобляться ті ж деталі. На дросель і на конденсатор надіньте термоізоляційну трубку, цю конструкцію вставте в штекер. Припаяйте центральну жилу. Потім припаяйте дроти обплетення екрана. Закріпіть другий роз'єм, не забудьте попередньо надіти на провід його відповідні частини.
4
Підключіть дроти від магнітоли до антени відповідно наступного порядку. Жовтий провід до постійного плюса, незалежно від того, як розташований замок запалювання. Червоний дріт під'єднайте до клеми замка запалювання, в якій з'являється плюс в момент повороту ключа. Знайти її можна за допомогою тестера. Чорний дріт є масою, його підключіть до кузова. Блакитний або біло-блакитний провід необхідно підключити до активної антені, до плюса.
5
Помаранчевий провід підключіть на клему перемикача освітлення. Або ви можете приєднати його до іншої клеми, на якій з'являється напруга у момент включення габаритних вогнів автомобіля. Жовто-чорний провід підключіть до дроту автомобільного комплекту Hands-Free. Якщо даний комплект відсутня, що не підключайте нікуди.