Як встановити карти навігації.

Зазвичай все навігатори володіють встановленими картами і програмою навігації , що прокладають по цих картах маршрути. Однак базовий набір не завжди містить інформацію щодо необхідних регіонам або може застаріти з часом, що особливо актуально для швидко розвиваються населених пунктів. В цьому випадку необхідно встановити нові навігаційні картки.
Інструкція
1
Встановіть навігатор в ваш автомобіль і запустіть. Влаштуванню знадобитися кілька хвилин, щоб завантажити необхідні службові програми і знайти супутники. В цей момент бажано не рушати з місця і знаходитися на відкритому просторі. Також бажано, щоб навколо не було екрануючих матеріалів, наприклад, бетону. При дотриманні даних умов перше включення навігатора пройде досить швидко.
2
Перевірте, що навігатор отримав координати місця розташування. Протестуйте передвстановлені картки. Для цього проедьтесь по місту і відвідайте нові ділянки доріг, які з'явилися протягом останніх декількох місяців. Якщо навігатор відображає застарілу інформацію, то вам необхідно встановити нові картки навігації або оновити їх до актуальної версії.
3
Встановіть програму MapChecker для навігаторів Garmin, яку можна скачати за посиланням http://www.garmin.ru/maps/. Додаток займає перевіркою карт навігації і повідомляє про наявність оновлень або нових карт. Через нього також можна легко скачувати потрібні картки, що не були встановлені у вашому пристрої.
4
Авторизуйтесь на сайті компанії «Навітел», якщо ви користуєтеся цими навігаторами. Виберіть карту, яку необхідно встановити, завантажте її на свій комп'ютер. Підключіть навігатор до ПК і видаліть з пам'яті застарілу карту. Замініть її на новий файл. Запустіть програму «Навітел», відкрийте «Меню» і вкажіть в налаштуваннях шлях до необхідної карті.
5
Підключіть навігатор «Автоспутник 5» до комп'ютера. Запустіть програму навігації і скачайте з офіційного сайту необхідні картки. Розархівуйте скачаний архів в каталог «Maps», видаливши попередньо застарілу версію. Увімкніть навігатор і перевірте працездатність картки. Якщо ви все зробили вірно, то вона автоматично повинна запрацювати.