Як навчитися малювати вогонь. Як намалювати малюнок на тему пожежа.

Вогонь - фізичне явище, яким супроводжується процес горіння матеріалів. При його малюванні основна складність для художника полягає в тому, щоб точно передати колірну композицію і створити ефект руху язиків полум'я.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - зображення вогню.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне зображення вогню, яке ви хочете взяти за основу, оскільки розводити багаття з цією метою недоцільно, по-перше, а по-друге - небезпечно. Картинки можна подивитися в інтернеті. Якщо є можливість, поспостерігайте за поведінкою вогню в побутовій сфері на прикладі сірники, газу, полум'я запальнички. Зверніть увагу на язики полум'я: вони можуть розрізнятися не тільки за будовою, але і за кольором залежно від характеру сгораемого речовини.
2
Після освоєння теорії перейдіть до практики, більшою експериментуйте. Для точної передачі образу полум'я вам знадобляться наступні кольори: - жовтий; - червоний; - оранжевий; - блакитний; - фіолетовий; - зелений; - синій; - білий.
3
Спочатку оформите фон, на якому будете малювати полум'я, тільки потім приступайте до зображення вогню. На початковому етапі навчання потренируйтесь передавати традиційну картинку жовто-оранжево-червоної композиції.
4
Візьміть пензлем темно-червону фарбу (але не бордову), нанесіть на місце передбачуваного багаття. Мазки розташовуйте в напрямку вгору - це дозволить створити ефект природності.
5
Поверх шару, що вийшов накладіть червону фарбу на кілька тонів світліше, відступивши при цьому деяку відстань від контуру полум'я, але не суцільним полотном. Потім точно також поступите з помаранчевим і жовтим кольором, можна додати трохи білого для передачі напрямки вогню.
6
Не забувайте промальовувати гострі кути в кожній мові полум'я і стежте за тим, щоб на кожній дільниці малюнка були присутні основні кольори вогню (червоний, оранжевий, жовтий, білий). Не повинно вийти ефекту поступового нашарування однієї фарби на іншу в напрямку від краю малюнка до його центру, неначе навколо однієї точки намальовано безліч кордонів.
7
На свій розсуд додайте кілька напівпрозорих мазків синьої, блакитний або фіолетовою фарбою.