Як відзначити 1 квітня.

Любителі розіграшів загодя готуються до 1 квітні , того дня, коли їх почуття гумору і дурні жарти не викличуть негативу. Тримайтеся в цей час постійно насторожі, щоб гідно відреагувати на чийсь прикол. Тільки не потрібно займати кругову оборону за своїм столом, так вам і нічого буде згадати про це свято.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі, наповнені гелієм;
  • - колеги з почуттям гумору.
Інструкція
1
Влаштуйте розіграші в офісі, створивши групу однодумців з кількох людей. 1 квітні мало хто серйозно зайнятий роботою, трудова діяльність народу то й справа переривається гомеричним сміхом і єхидним хихиканням. Внесіть свою лепту у створення святкової атмосфери.
2
Не вибирайте мішенню для своїх жартів людей, у яких відсутнє почуття гумору. Вони не оцінять ваших старань, та ще й затаїв образу. Чи не придумуйте дійсно злих і образливих жартів. Відразу уявляйте собі, як би ви відреагували на цей прикол. Якщо вам було б некомфортно і не смішно, утримайтеся від такого розіграшу.
3
Прийдіть в офіс трохи раніше і приберіть особисті речі колеги звідти, де вони зазвичай лежать. Важливо, щоб інші співробітники були в курсі розіграшу. Коли жертва прийде на роботу, ввічливо привітайтеся і запитайте, з якого питання розігрується відвідав ваш офіс, роблячи вигляд, що перший раз бачите цю особистість. Решта колег повинні підтримати ваші запевнення. Якщо ваш начальник погодиться, попросіть його допомогти вам і сказати, що такого працівника ніколи не було у вашій фірмі.
4
Дочекайтеся, коли один із співробітників вийде куди-небудь і зберіться навколо одного з комп'ютерів. Зайшовши назад в офіс, він почує такі фрази: «Ну, ти - олень! Ми й не знали, що в тебе такі здібності! »,« Так, працюєш з людиною і не знаєш, що він таїть! »,« Уж сюрприз так сюрприз! Але навіщо таке знімати-то було ?! ». Всі дивляться на нього, він, звичайно, нічого не розуміє, але тихо жахається і гарячково згадує всі свої «подвиги».
5
Накачайте гелієм кілька повітряних кульок і покладіть їх у столи і шафки колег. Це милий і добрий сюрприз - вилітає з відчинених дверцят яскравий святковий кульку! Купуйте кожному співробітнику по комплекту клоуна - парик і червоний ніс, і заявитеся в такому вигляді на роботу, кажучи, що сьогодні саме такий дрес-код.
6
Не забувайте і про старі приколах. Поміняйте цукор і сіль місцями. Оріте: «Катя! У тебе тарган у волоссі! ». Але розіграш з білою спиною навряд чи вийде.
7
В якості втішного призу за знущання і жарти купите своїм милим співробітницям смачні цукерки. Закінчите цей день доброї душевної нотою - спільним чаюванням.