Як вибрати підвіконня.

Підвіконня , як важливий елемент у віконній системі, несе на собі функцію декорування і приховує різницю між товщиною віконної коробки і стіною. Також він перешкоджає витоку тепла з приміщення і не пропускає холод всередину, утримує біля вікна потоки тепла, що піднімаються від батареї вгору.
Інструкція
1
Оберіть, для яких цілей ви будете використовувати підвіконня, продумайте, як він буде влаштований. Можна використовувати як декор вікна і поличку для квітів. Можна розширити підвіконну дошку і використовувати як стільницю. Якщо підвіконня закріпити знизу, можна використовувати його як полицю для книг і дрібниць.
2
Враховуйте параметри своєї кімнати, вибираючи колірну гамму підвіконня. Як і все в приміщенні, він повинен добре вписується в інтер'єр, доповнюючи його або підкреслюючи якісь деталі.
3
Ознайомтеся з матеріалом, з якого буде зроблений ваше підвіконня. Розгляньте пластик, що володіє безліччю переваг. Таке підвіконня найпростіший у зверненні, легко встановлюється, недорогий, не гниє, не розкладається, водонепроникний, стійкий до сонячного світла, і до того ж, володіє відмінними теплоізоляційними властивостями.
4
Зупиніть свій вибір на дерев'яному підвіконні, якщо ви є прихильником екологічно чистих матеріалів. Таке підвіконня в основному виготовляється з цінних порід дерев: бук, дуб, клен, ясен, каштан, вишня, червоне дерево. Можна знайти менш дорогий - з масивів сосни і модрини.
5
Деревина, з якої буде виготовлений підвіконня, піддається ретельної попередньої підготовки. Вона спочатку сушиться, потім полірується, потім обробляється мастикою з натуральних олій і воску. Але, незважаючи на обробку, дерево не рекомендується сильно змочувати водою, і чистити абразивними засобами. Один раз на три роки поверхню підвіконня слід покривати захисним шаром лаку, воску або фарби.
6
Оберіть підвіконня, виготовлений з каменю. Він буде солідно виглядати і додасть інтер'єру справжнє благородство. Таке підвіконня вважається найдорожчим і важким.
7
Правильний підбір підвіконня до інтер'єру - це мистецтво, адже у одного і того ж каменю після обробки може вийти різний відтінок. Краще спочатку визначитися з кольором, а потім вибрати відповідний камінь.
8
У випадку, якщо вам потрібно багато підвіконь, пам'ятайте - однакові підвіконня виходять, тільки якщо їх висікати з одного фрагмента каменю.
9
Зверніть увагу на прожилки в камені - чим їх менше, тим менше ймовірність того, що згодом там утворюються тріщини. Але тоді вам доведеться пожертвувати красою химерних візерунків природи.