Як внести інформацію на свій сайт.

При розробці нового сайта у новачків виникають проблеми з розміщенням нової інформації. Як же внести дані на свій портал? Це можна зробити декількома досить простими способами.
Інструкція
1
Всі дії здійснюються на сайті від імені адміністратора або інших осіб, привілеї яким видає адміністратор проекту. Щоб внести певну інформацію на свій сайт, потрібно створити нову сторінку. Якщо у вас на проекті встановлений движок, то подібні сторінки створюються автоматично. Для цього досить додати нову статтю. Авторизуйтесь під своїм обліковим записом на сайті.
2
Натисніть кнопку «Додати матеріал». Далі вам потрібно написати якусь статтю або закинути картинки з локального диска персонального комп'ютера. Якщо ви хочете створити повноцінний проект, який повинен бути відвідуваним і цікавим, то потрібно викладати унікальні статті з картинками по тематиці сайта . При цьому унікально не повинна бути нижче 90 відсотків. Для перевірки існують спеціальні програми.
3
Напишіть в текстовому редакторі на комп'ютері статтю. Обов'язково перевірте її на помилки і унікальність. Далі натисніть кнопку «Додати матеріал». Напишіть заголовок статті. Не варто в ньому писати багато інформації. Це повинно бути коротка назва про статтю. Потім скопіюйте інформацію з текстового редактора в поле на сайті. Якщо у вас є відповідні картинки, можете також додати на сайт перед статтею або після статті.
4
При відсутності можете подивитися в інтернеті. Для цього скористайтеся сервісом «Google Картинки». Ви також можете додавати і різні відеоролики. Якщо у вас немає обмежень по дисковому простору, то можете викладати великі обсяги файлів, описуючи при цьому в кожній статті відео. Пошукові системи будуть сканувати матеріал на вашому сайті досить швидко, і для збільшення відвідуваності потрібно викладати більше матеріалу.
При розробці певного проекту в мережі доводиться змінювати деяку інформацію , додавати новий матеріал, робити якісь коментарі та багато іншого. Щоб оновити інформацію на сайті, потрібно володіти правами адміністратора.
Інструкція
1
Зайдіть як користувач на сайт. Далі перейдіть в панель адміністратора. При оновленні сайту потрібно вимикати доступ до нього, щоб користувачі не навантажували сервер. У подібних випадках часто виникають різні проблеми. Проте варто відзначити, що сайт повинен бути недоступний для користувачів тільки в тому випадку, якщо ви оновлюєте які-небудь модулі на проекті, змінюєте внутрішній код сторінок, займаєтеся оптимізацією і т. П.
2
Оновлення інформації може відбуватися і простим викладанням статей. Для цього можна залишити портал включеним, оскільки ніякі чинники не впливають на дану роботу. Створіть нові сторінки, на яких міститиметься весь ваш матеріал. Намагайтеся ділити всі статті на коротку інформацію та детальну. Короткі статті повинні відображатися на головній сторінці, а вже докладний матеріал буде доступний при натисканні на кнопку «Детальніше».
3
При оновленні інформації не варто забувати про те, що весь контент повинен бути унікальним, тому що пошукові системи відправляють в бан проекти, які копіюю чужу інформацію з інших сайтів. При цьому автор даного матеріалу може подавати позов на вас і ваш проект в суд. Намагайтеся використовувати картинки, які будуть поруч зі статтею. Це надає гарний вигляд при оформленні нового матеріалу. Також в пошукових системах буде більше сторінок проіндексованих.
4
При великому обсязі оновлюваної інформації використовуйте ftp менеджери, так як стандартні системи хостингу часто дають збої. Однією з поширених програм є утиліта File Zila. Знайти зможете в інтернеті. Встановіть на комп'ютер в системний локальний диск. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити дану програму.