Як відвідати всі визначні пам'ятки Відня.

Відень - один з найкрасивіших європейських міст. Австрійська столиця прекрасна в будь-який час року. Якщо ви небайдужі до музики, живопису, архітектурі; розбираєтеся в моді, кухні, напоях і просто маєте смак до життя, це місто не залишить вас байдужим.
Інструкція
1
Збираючись до Відня, перегорніть путівники і складіть свій власний маршрут. Пам'ятних місць, красивих куточків, замків, фонтанів і скульптур у місті та його околицях так багато, що відпустки на їх огляд вам точно не вистачить. Тому виберіть найцікавіші для себе місця і приділіть їх вивченню особливу увагу.
2
Почніть список з будь-якого з десятків віденських музеїв. Серед найвідоміших: Моцартхаус, де була написана опера «Одруження Фігаро», будинок-музей Зігмундта Фрейда з оригінальною колекцією особистих речей знаменитого психоаналітика, музей Сіссі - улюбленої австрійцями ексцентричної імператриці Єлизавети. Любителям моди варто зайти в Історичний музей, де зберігається величезна колекція одягу XVIII століття, а також найбільша в Європі спеціалізована бібліотека.
3
Обов'язково зробите пішу прогулянку по історичному центру Відня . Оцініть архітектурні ансамблі в стилі бароко, вулиці, які зберегли типовий вигляд позаминулого століття і знамениті віденські сади.
4
Неодмінний пункт програми - відвідування віденських палаців. Відвідайте Шенбрунн - колишню резиденцію Габсбургів, знамениту архітектурним ансамблем, колекцією живопису та декоративного мистецтва, а також розкішним парком. Не менш прекрасний Бельведер - два чудових особняка, що розташувалися в мальовничому саду з фонтанами.
5
Якщо ви небайдужі до музики, купите квиток у віденську Оперу. У вересні, з початком музичного сезону, тут починаються прем'єри і гастролі світових зірок. Ціни на квитки починаються від 20 євро.
6
Тим, хто віддає перевагу більш земні задоволення, варто зайти в один з найкрупніших парків атракціонів - Prater. Тут зібрані всілякі каруселі, гойдалки, тарзанки і гірки, а також величезне «чортове колесо». Для любителів коней і ставок мається не менш знаменитий іподром.
7
Якщо ви потрапите до Відня в лютому, обов'язково відвідайте один із знаменитих балів. Їх влаштовують повсюдно. Ви можете придбати квиток і брати участь в якості танцюриста або просто подивитися на веселощі з гальорки. Сукні та смокінги можна привезти з собою або взяти напрокат. В програмі класичні та сучасні танці, а в деяких випадках закуски і шампанське. Ціни на квитки починаються від 30 євро, а для студентів передбачені знижки.
8
Не забудьте і про харчових пам'ятках австрійської столиці. Обов'язково зайдіть в віденські кондитерські. Тут подають всілякі десерти, головний з яких - знаменитий торт «Захер», рецепт якого тримається в строгому секреті. Обов'язково спробуйте шматочок разом з чашкою кави з молоком, зрозуміло, звареного «по-віденськи».