Як використовувати слінг.

Слінг - це просте і дуже зручний винахід. З його допомогою на тілі мами можна закріпити малюка. Особливі зручності створює слінг, який має спеціальні кільця. Справа в тому, що вони дозволяють регулювати в потрібному ступені натягу країв. А ось слінг на зав'язках час від часу доводиться перезакреплять і перев'язувати.
Інструкція
1
Існує кілька варіантів використання слінгу. Варіант перший - колиска. Оберніть слінг навколо тіла мами через одне плече, на якому і будуть знаходитися кільця. З їх допомогою ви будете регулювати ступінь натягу слінгу. Покладіть дитину в утворився кишеню. Потім підтягніть краю слінгу таким чином, щоб малюк перебував у зручному положенні. При такому способі носіння слінгу важливо врахувати одну деталь - права рука мами повинна підтримувати голівку дитини.
2
Варіант другий - вертикальне положення сидячи. Так само, як і в першому варіанті, виконайте все початкові дії, тобто слінг оберніть через плече, при цьому кільця повинні знаходитися на плечі, а попереду розташується кишеню. Посадіть малюка в цю кишеню таким чином, щоб його ніжки обхопили вас за талію. Розподіліть слінг так, щоб він підтримував дитини в сидячому положенні і малюк міг вільно дивитися по сторонах. До такого варіанту використання слінгу доводиться досить довго пристосовуватися, але з часом цей спосіб стане для вас просто незамінним.
3
Варіант третій - положення на стегні. Вихідні дії ті ж самі, що і в попередніх варіантах. Але в даному випадку усаджуйте малюка на стегно мами, його ніжки при цьому охоплюють ваш бік. Після цього потихеньку підтягніть верхній і нижній краї слінгу. Ці дії необхідно виконати для того, щоб малюк прийняв зручне положення. Як тільки ви досягнете потрібного результату, йому стане зручно дивитися по сторонах і оглядати навколишнє середовище.
4
Купуйте цей аксесуар в спеціалізованих магазинах. Придбання слінгу у випадкових продавців може спричинити за собою неприємні наслідки, такі як алергія на тканину у дитини або незручність під час носіння у мами. Обов'язково стежте за станом кілець.
5
В залежності від віку, примотати малюка до себе можна слабкіше або ж щільніше. У будь-якому випадку, ви зможете або укласти його спати, або дати дитині волю. І, нарешті, головне - стежите за краями тканини. Не допускайте, щоб вони тиснули або різали ніжну шкіру вашого малюка.