Як пофарбувати туфлі. Як пофарбувати абодраний носок на туфлях.

Туфлі - це взуття, яка завжди дуже ефектна і красива. Багато людей стикаються з проблемою догляду за нею. Найчастіше взуття підфарбовують, щоб повністю поміняти колір, а іноді - щоб його трохи оновити.
Вам знадобиться
  • - фарба-спрей;
  • - щітка;
  • - поліетиленова плівка;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили надати туфлям більш яскравий і насичений колір, а також усунути якісь дефекти, то пофарбувати їх буде легко. Для цього купите відповідну кольором вашого взуття фарбу і нанести її на туфлі. Фарба повинна бути в балоні у вигляді спрею. Акуратно розпилюйте її на взуття, просто зафарбовуючи пошкоджене місце.
2
Якщо ви захотіли повністю пофарбувати туфлі, тоді підійде звичайна фарба для взуття. Найпростіше перефарбувати їх в чорний колір. Для цього в будь-якому взуттєвому магазині або відділі, що торгує товарами для рукоділля, придбайте спеціальну фарбу-спрей чорного відтінку. Потім приступайте до фарбування. У приміщенні, де будете фарбувати, викладіть на підлогу газети або поліетиленову плівку, на руки одягніть гумові рукавички.
3
Візьміть туфлі, всередині туго набийте їх газетою. Плавними і акуратними рухами починайте наносити на них фарбу. Дивіться щоб на взутті не з'являлися розводи. Найкраще буде, якщо ви завдасте спочатку одну смугу і дасте їй трохи підсохнути. Потім проведіть другу. Буде видно межу між ними і ви зможете більш рівно пофарбувати туфлі. Після фарбування взуття повинна підсохнути. Подивіться на свою роботу при світлі. Якщо є недоліки, то усунете їх за допомогою фарби. Уважно прочитайте інструкцію, можливо, потрібно буде залишити туфлі на кілька днів до повного висихання.
4
Таким же способом можна пофарбувати туфлі в будь-який інший колір. Можливо, при першому розгляді взуття після фарбування, вам здасться, що все зроблено добре. При подальшій шкарпетці може з'явитися такий дефект, як відшаровування фарби в місцях сгіба.Еслі ви боїтеся зіпсувати взуття, тоді надайте справу фарбування професіоналам. Віддайте свої туфлі в будь-який ремонт взуття вашого міста.