Як знайти роботу, якщо є вантажівка. знайти постійну роботу на свій груеовік.

Наявність власного вантажівки відкриває досить непогані можливості як для пошуку роботи, так і для організації власного невеликого бізнесу. Грамотне використання автомобіля дозволить отримувати стабільний дохід і розвивати клієнтську базу.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - фотографії;
  • - преса.
Інструкція
1
Дізнатися, де знаходять потенційних роботодавців власники таких же вантажівок. Як правило, така інформація доступна лише через знайомих. У багатьох містах є певні місця-стоянки, де базуються водії вантажівок у пошуках тимчасового заробітку. Зрозуміло, такий дохід навряд чи буде стабільним, однак він дасть вам шанс обзавестися постійними клієнтами.
2
Визначте систему тарифів за ваші послуги. Для цього проаналізуйте ринок, порахуйте свої можливі витрати і передбачте знижки. Активно спирайтеся на попит робіт, де потрібен вантажний транспорт, а також на досвід інших власників таких машин.
3
Спробуйте влаштуватися експедитором у велику компанію. Багатьом підприємствам не вигідно купувати власний вантажний транспорт, тому його наявність у вас стане явною перевагою при пошуку роботи. Передбачте можливі витрати, пов'язані з амортизацією і поточним використанням вантажівки : подібні нюанси необхідно обов'язково обговорювати з роботодавцем.
4
Розмістіть інформацію про себе в інтернеті. Використовуйте безкоштовні сайти оголошень, тематичні форуми, портали про будівництво, дорожніх роботах, вантажоперевезеннях. Зареєструйтеся на декількох форумах, де обговорюються будь-які роботи, пов'язані з використанням вантажного транспорту. Там ви не тільки зможете знайти можливості для заробітку, а й знайти хороших знайомих.
5
Зробіть якісне фото свого вантажівки . Навіть старий автомобіль повинен справляти враження нового і чистого, оскільки деяких клієнтів може залучити саме цей фактор. Розміщуйте фотографію поруч зі своїм оголошенням в інтернеті та пресі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jjnSINHbqGg
Корисна порада
Надрукуйте візитки з зазначенням своїх координат, марки вантажівки і надаваних послуг. Поширюйте їх у своєму районі і серед знайомих.