Як намалювати запрошення.

У вас намічається важлива торжество: весілля, перша річниця малюка або будь-яке інше значуща подія. Надати йому особливої зворушливості і значущості можна, якщо розіслати вашим гостям запрошення, створені своїми руками.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ножиці;
  • - ніж для різання паперу;
  • - пензлик;
  • - гуаш або акрилові фарби;
  • - намистини, мережива, стрічки.
Інструкція
1
Приготуйте все, що вам може знадобитися в процесі виготовлення запрошення. Звільніть себе великий простір для творчості.
2
Приступайте до роботи, якщо у вас є достатня кількість часу. Робити творчі проекти потрібно, коли у вас є особливий настрій. В іншому випадку робота не буде клеїтися, запрошення вийдуть не такими, якими ви собі їх уявляли. А вже задоволення від такого процесу ви точно не отримаєте.
3
Оберіть розмір листівки-запрошення. Зробіть шаблон з товстого картону, ідеальним варіантом для нього буде картонна коробка.
4
Прикладіть шаблон до двостороннього картону і акуратно обведіть простим олівцем. Зробіть необхідну кількість заготовок плюс ще кілька штук про запас.
5
Дуже акуратно виріжте деталі з картону за допомогою лінійки і ножа для різання паперу. Попередня підготовка завершена, тепер можна приступати до творчості. Щоб намалювати листівку, зовсім не обов'язково мати талант художника, достатньо лише надати простір своїй фантазії.
6
Намалюйте яке-небудь зображення на аркуші щільного паперу (для запрошень на весілля це може бути пара голубів). Виріжте картинку по контуру.
7
Прикладайте цей трафарет до заготовок з кольорового картону і ретельно зафарбовуйте гуашшю або акриловими фарбами за допомогою пензлика або губки. По контуру обведіть малюнок фломастером або олівцем, прорисуйте окремі деталі тонким пензликом.
8
Якщо вам потрібно намалювати запрошення на дитяче свято, скористайтеся допомогою дитини. Густо намажте дитячі долоньки фарбою, і нехай малюк зробить відбитки на листівці. Вам залишиться тільки підписати запрошення .
9
Щоб надати листівці більшої індивідуальності, приклейте мережива, намистини, стрази. Доповніть зображення вишивкою. Така откритка- запрошення не залишить нікого байдужим.