Як оцінити свій зовнішній вигляд.

Бездоганна зовнішність нерідко робить істотний вплив на внутрішній стан. Красиве плаття або вишукана зачіска можуть напряму відбитися на відносинах з оточуючими. Саме тому адекватна оцінка свого зовнішнього виду - запорука впевненості в собі і гарного настрою на весь день.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - інтернет;
  • - послуги стиліста.
Інструкція
1
Підпишіться на який-небудь великий модний блог, в якому викладається безліч фотографій вуличної моди (street-fashion). Якщо в модних журналах часто публікуються образи, які досить складно адаптувати в повсякденному житті, у відомих блогах ви зможете знайти сотні прийнятних варіантів і поєднань. Порівняйте найкращі образи з вашими і зробіть висновки.
2
Зверніться до професійного стиліста. Попросіть його оцінити ваш гардероб, зачіску та макіяж. Стиліст зможе за одне відвідування вказати на ваші головні помилки, дати рекомендації по квітам і фасонам, запропонувати вигідні поєднання. У наступні візити ви можете навчитися більш правильному макіяжу, укладанні, використанню аксесуарів. Подібний досвід дозволить не тільки оцінити, але і значно поліпшити ваш зовнішній вигляд.
3
Оберіть як еталон визнану «ікону стилю», бажано - із сучасників. Переглядайте її фото, аналізуйте манеру одягатися, укладати волосся. Спробуйте спроектувати повсякденні образи зірки на себе. При виборі тієї чи іншої спірної речі, задайте питання, наділа б це обрана вами знаменитість. Так ви зможете домогтися більш продуманого і витриманого стилю.
4
Перед виходом з дому обов'язково влаштовуйте для себе «контрольну оцінку» зовнішнього виду . Встаньте перед великим дзеркалом і розгляньте себе з усіх сторін. Обірвані нитки, плями, недоліки в макіяжі - все це може стати помітним лише при уважному розгляді.
5
1-2 рази на день оцінюйте свій зовнішній вигляд, якщо перебуваєте поза домом. Уважно розгляньте в маленьке дзеркало ваше обличчя і подкорректируйте макіяж і зачіску. Перевірте одяг: в буденній суєті ви можете не відразу помітити дрібні неприємності, наприклад, пляма на спідниці або «стрілку» на колготках.
Корисна порада
Тримайте під рукою (в ящику робочого столу або в машині) предмети для «екстреної допомоги»: голку з ниткою, губку для взуття, пилку для нігтів, вологі серветки.