Як скласти програму з англійської мови.

Англійська мова є головним інструментом спілкування у світовому співтоваристві. Тому його освоєння стає все більш значущим. Для кожного віку і завдань учнів потрібно створювати спеціальну програму вивчення цієї мови.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - папір;
  • - посібники з мови (підручники );
  • - словники.
Інструкція
1
Поставте цілі у вивченні англійської мови. Це перше, що потрібно зробити викладачу. Якщо будуть не зрозумілі завдання, яких варто досягти, скласти ефективну програму буде просто неможливо. Напишіть на листку паперу, що повинні знати і які навички набути учні. До них будуть ставитися вміння в граматиці, фонетиці, лексиці, розмові і слуханні.
2
Підберіть теми, які варто вивчити, виходячи з поставлених завдань. Як правило, за навчальний семестр або рік проходять близько 6-8 тим, які складаються з декількох модулів. Чим старше учні, тим серйозніше стають теми. Тим не менше, кожен учень повинен пройти такі розділи, як «я і моя сім'я», «подорож», «зовнішність і здоров'я людини», «будинок», «свята» і т.д.
3
Знайдіть відповідні рівню тексти та аудіозаписи. Читання і слухання - фундамент, без якого неможливо навчити спілкуватися мовою. З цих двох видів мовленнєвої діяльності учні зможуть брати слова за темами, запам'ятовувати і відтворювати мовні конструкції. Підберіть якнайбільше цікавих автентичних текстів і записів для роботи в класі і вдома.
4
Складіть граматичний матеріал для учнів. Вивчення даного розділу мови пов'язане деколи з труднощами, які пов'язані з російським менталітетом. Тому, вкрай важливо знайти доступні для опрацювання вправи. Також потрібно перед кожним уроком детально прописувати схему пояснення матеріалу. Головний принцип - намагайтеся спрощувати навіть складні теми і відповідним чином підносити їх.
5
Увімкніть вправи для постановки вимови й інтонації. На початку кожного заняття з англійської мови просите учнів прочитувати скоромовки або вірші. Слідкуйте за тим, щоб вони весь час збільшували темп, але разом з тим, зберігали інтонацію і правильну вимову. Це буде прекрасною опрацюванням фонетичної сторони мови.
6
Впровадити систему контролю знань учнів. Давайте різні лексичні та граматичні тести після проходження певних тем і розділів. Все це допоможе не тільки закріпити матеріал, а й виявити слабкі місця у знаннях учнів. Також задавайте усні теми для невеликого виступу. Вони якраз і покажуть, чого домоглися учні.
Зверніть увагу
Кожен вчитель складає програму, виходячи зі свого досвіду і переконань.
Корисна порада
Користуйтеся в своїй роботі при підготовці програми інтернет-ресурсами. Зараз більшість ефективних автентичних матеріалів є на спеціалізованих сайтах ВВС та інших.