Як зробити максимальну швидкість інтернету.

При налаштуванні персонального комп'ютера необхідно звернути увагу не тільки на забезпечення максимальної продуктивності, але і на параметри з'єднання з інтернетом. Найчастіше невірна його настройка призводить до сильного падіння швидкості передачі даних.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть з банальної перезавантаження комп'ютера. Це необхідно для очищення тимчасових файлів, які створюються під час роботи інтренет-браузерів. Тепер відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до властивостей того локального диска, на якому встановлена операційна система. Натисніть кнопку «Очищення диска».
2
Дочекайтеся створення списку файлів, які можуть бути видалені з обраного локального диска. Цей процес може зайняти кілька хвилин. У меню, обов'язково виділіть пункт «Тимчасові файли з інтернету », встановивши поруч з ним галочку. Натисніть кнопку Ok і виберіть пункт «Видалити файли».
3
Вимкніть невикористовувані в даний момент програми та деякі служби. Почніть з утиліт uTorrent, Download Master і Skype. Особливу увагу зверніть на першу програму. Краще взагалі не залишати її працювати без крайньої необхідності. Ця утиліта активно працює з інтернет-каналом і жорстким диском, що може привести до зниження продуктивності ПК.
4
Скачайте програму Advanced System Care. Краще виконати завантаження з офіційного сайту www.iobit.com. Це позбавить вас від ризику завантаження вірусних файлів. Встановіть утиліту і перезавантажте комп'ютер.
5
Відкрийте програму Advanced System Care і перейдіть в меню «Утиліти». Клікніть по іконці «Інтернет помічник». Після відкриття вікна цієї утиліти активуйте пункт «Автооптімізація». Натисніть кнопку «Вперед».
6
Пересуньте повзунок таким чином, щоб він вказував на швидкість сполуки, заявлену вашим провайдером. Натисніть кнопку «Оптимізація». Зачекайте, поки утиліта виконає необхідні маніпуляції. Перезавантажте комп'ютер.