Як посадити насіння. Як садити розсаду.

Розсаду, як відомо, вирощують з насіння. Але щоб насіння добре зійшли, їх треба правильно садити. Тоді розсада помідор, перців, огірків буде міцною і здоровою. Як найкраще посадити насіння на розсаду?
Інструкція
1
Першим ділом насіння потрібно вибрати. При покупці огляньте пакетик з насіння ми, упевніться, що на ньому зазначено не лише виробник, але і координати цього виробника: адреса і телефон. Це послужить гарантією, що ви не купуєте підробку. Крім того, перед покупкою вивчіть реєстр сільськогосподарських рослин. Його можна знайти на сайті Россільгоспнагляду. Звірте назви насіння з цим реєстром. Не зазначені в ньому сорти краще не брати, вони можуть виявитися зовсім не тими рослинами, які ви хочете виростити.
2
Перед посадкою насіння потрібно обробити. Замочіть їх на пару годин в концентрованому розчині марганцівки. Потім промийте насіння водою і саджайте. Але краще для початку їх трохи проростити. Налийте в блюдечко трохи води, покладіть туди марліцу і висипте на цю марліцу насіння . Залиште на 2-3 дні. Слідкуйте, щоб марля постійно була вологою. Коли насіння набухнуть, приступайте до посадки.
3
Засипте в посадочні ємності заздалегідь підготовлений грунт. Зробіть в ньому невеликі поглиблення, налийте в них теплої відстояної води. Покладіть в кожне поглиблення по семечку, присипте землею. Потім зволожите грунт пульверизатором (щоб не змістити насіння). Зверху покрийте ємності прозорою поліетиленовою плівкою, щоб отримати парниковий ефект. Чекайте: через 7-10 днів повинні з'явитися сходи насіння.
Корисна порада
Коли у росточков буде по 2 справжніх листочка, їх треба пікірувати: пересадити в окремі ємності.
Якщо ви хочете вирощувати розсаду самі, то її потрібно правильно посадити. При неправильно посадженої розсаді рослини будуть слабкі і можуть захворіти. Надалі це відіб'ється на якості та кількості вашого врожаю.
Інструкція
1
Спочатку потрібно приготувати землю. Вона повинна бути легка, м'яка і насичена поживними речовинами. В господарських магазинах продають спеціальну грунт для розсади. Але якщо ви хочете зробити її самі, то потрібно дотримуватися необхідні пропорції. Візьміть: 3 частини родючої землі, 1 частина дрібних тирси листяних порід дерева, 1 частина торфу, додайте 1 столову ложку мінерального добрива. Все ретельно перемішайте.
2
Обробіть землю і насіння слабким розчином марганцівки. Спочатку насіння потрібно посіяти в ящику. У фазі двох справжніх листочків, пікірувати.
3
Розсаджувати розсаду можна в ящики або в окремі горщики. Рассажівая в ящики, садити рідко, щоб розсаді вистачило поживних речовин. Поливати по мірі необхідності.
4
Розсада повинна знаходитися на сонячному, світлому місці.
5
В грунт висаджувати, коли мине загроза заморозків у вашому регіоні. Перед висадкою в грунт, за добу, розсаду потрібно рясно полити. Після висадки, прикрити від сонця. Поливати потрібно кожен день, поки рослина повністю не приживеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cf4bNelQzYU