Як в'язати дитячі тапочки. пов'язати дитячі тапочки гачком.

Багато дітей не люблять ходити вдома в тапочках. Щоб ваша дитина не вередував і носив їх із задоволенням, перетворите цей процес у гру. Зв'яжіть малюкові тапочки у вигляді забавних звіряток, наприклад, їжачків.
Вам знадобиться
  • - 50 г акрилової пряжі коричневого кольору;
  • - 50 г пряжі чорного кольору;
  • - 20 г пряжі бежевого кольору;
  • - гачок № 3;
  • - 6 чорних намистин невеликого розміру.
Інструкція
1
Кількість петель для в'язання цих тапочок розраховане на дворічну дитину. Якщо вам потрібно зв'язати тапочки більшого розміру просто пров'яжіть в середині деталі на кілька рядів більше. Щоб не помилитися з розміром, приміряйте тапочок на ніжку малюка.
2
Почніть в'язання з вузького кінця мордочки їжачка (це буде мисок тапка). Візьміть нитки бежевого кольору і зробіть ланцюжок з двох повітряних петель і однієї повітряної петлі для підйому. Обв'язуйте ланцюжок по колу стовпчиками без накиду, поступово додаючи петлі, щоб вийшов конус. В'яжіть таким чином 12 рядів.
3
З 13-го по 23-й ряди в'яжіть без надбавок прямо. Причому бежеву пряжу змініть на чорні та коричневі нитки, складені разом. Одночасно в 13-му ряду розділіть всі петлі навпіл. Визначте верх тапочки і підошву. Відповідно до цього верхню частину в'яжіть витягнутими петлями, щоб вийшли «голочки».
4
Витягнуті петлі в'яжіть наступним чином. Накиньте нитку на великий палець лівої руки. Введіть гачок поверх петлі на великому пальці в петлю попереднього ряду. Потім витягніть нитку і пров'яжіть стовпчиком без накиду.
5
З 24-го по 35-й ряди в'яжіть поворотними рядами. Нижню частину (петлі для підошви) в'яжіть стовпчиками без накиду, а 5 перших і 5 останніх стовпчиків кожного ряду в'яжіть витягнутими петлями (див. Крок № 3).
6
Починайте формувати п'яту тапочки в 36 ряду, роблячи убавкі, щоб можна було стягнути полотно. Зшийте п'яту трикотажним швом. Обв'яжіть верх тапочки 6-ю рядами витягнутих петель. Тапочки-їжачки готові.
7
Пришийте на мордочку чорні бусинки-очки і носик. Червоної ниткою вишийте рот.
8
З килимка для гімнастики викроїте підошву. Приклейте її до нижньої сторони тапочок клеєм момент для взуття. Прошийте по краю вручну швом вперед голку. Скористайтеся для цього товстої голкою і капроновими нитками.