Як купити щітки.

Щітки склоочисника в умовах нестабільної погоди зношуються досить часто і потребують заміни 1-2 рази на рік. Виробники пропонують міняти щітки в залежності від сезону - взимку і влітку. Так ви продовжите термін служби двірників, а собі забезпечите хороший огляд лобового скла.
Інструкція
1
Визначте зношеність ваших щіток. Якщо двірники не щільно прилягають до скла, дряпають його, мають деформацію або розрив гумок, такі щітки пора міняти. В іншому випадку вони почнуть «затирати» скло, погіршуючи його експлуатаційні властивості.
2
Зніміть двірники з повідця, від'єднавши кріплення біля основи. Якщо ви не знаєте, який саме розмір вам потрібен, виміряйте щітку лінійкою. Купувати потрібно щітки тієї довжини, яка встановлена автовиробником. У кожному разі, у великому магазині запчастин повинен бути каталог розмірів щіток, за яким легко вибрати потрібні двірники. Головне, щоб в комплекті йшли ті кріплення, які підходять саме для ваших щіток. Для деяких машин (наприклад, американського виробництва) іноді доводиться купувати спеціальні адаптери кріплення.
3
Оберіть модель двірників. Зараз на ринку представлено безліч моделей щіток - для будь-якого сезону і з різними експлуатаційними властивостями. Якщо ви шукаєте двірники на зиму, є спеціальні моделі, які розраховані на роботу при мінусових температурах. Кріплення таких щіток має прогумоване підставу, яка не дає щеткам замерзати і не ускладнює їхню роботу. Так само зверніть увагу на склад гуми. Вона повинна містити добавки, які не дозволяють їй мерзнути (турмалін) або мати брудовідштовхуючим поверхню (тефлон, графітове напилення).
4
Для всесезонной експлуатації виробниками автоаксесуарів пропонуються безкаркасні щітки. За рахунок того, що в їх конструкції відсутні скоби і шарніри, вони більш рівномірно прилягають до скла, особливо по краях. У скобах не накопичується і не замерзає вода, яка може ускладнювати роботу щіток. Але купувати безкаркасні щітки потрібно, суворо дотримуючись модельному ряду машини. Безкаркасні щітки зігнуті по формі лобового скла певної машини.