Як купити кавоварку.

Кавомашина - апарат, який повністю автоматизує процес приготування кави від помолки зерен до розливу в чашки. При виборі кавомашини визначте важливі для себе параметри.
Інструкція
1
Подивіться на обсяг резервуарів. В основному в кавових машинах є резервуари для зернового або меленої кави, для води, для молока і для використаної кави. Якщо ви любитель ранкового еспресо, вам підійде невелика модель. Якщо у вас часто гості або ви самі регулярно готуєте каву - вам потрібна модель побільше. Любителям капучино слід подбати про великий розмірі резервуара для молока.
2
Зверніть увагу, в якому вигляді кави використовує машина. Найзручніше, якщо апарат може використовувати і зерновий, і мелену каву. Стандартна кофемашина приймає меленої кави на 1-2 порції, моделі з зерновим кави - від 120 до 350 грамів.
3
Поцікавтеся функціональністю апарату. У ньому мають бути присутні функції контролю над температурою води, правильного обсягу напою, регулювання подачі молока і води. Контроль над температурою води дуже важливий показник, від нього залежить, чи буде кава ідеальним чи виявиться недовареним або перепаленою. Якщо ви хочете самостійно визначати смак і консистенцію напою, вам знадобиться функція контролю кількості води в чашці.
4
Зверніть увагу на функцію можливості регулювати помол кави від крупного до більш дрібному. Від помелу кави залежить час приготування напою і його якість.
5
Поцікавтеся про наявність функції спінювання молока, яка неодмінно знадобиться любителям капучіно, лате і макиато.
6
Виберіть кавоварку з функцією підігріву платформи для чашок для створення ідеального кави.
7
Подивіться на фільтри для води. Якість напою залежить від чистоти води, а термін служби кавомашини - від зменшення кількості накипу. Стандартний нейлоновий фільтр розрахований на 50 літрів води. Одноразовий фільтр вимагає постійної заміни. Є моделі з удосконаленим нейлоновим фільтром, який покритий нітридом титану.
8
Дізнайтеся про такий важливий показник якості роботи кавомашини, як час приготування напою. Кавомани знають, що кожен різновид напою вимагає різного часу приготування. Для приготування 30 мл еспрессо, щоб напій не вийшов гірким, потрібно приблизно 25 секунд, для капучино або латте слід додати ще 10-15 секунд на вспенивание молока. Подивіться, щоб при одночасному приготуванні, наприклад, еспресо і латте час створення напоїв не збільшувалася.