Як повернути що не сподобався товар.

Повернути товар , який не підійшов вам або просто не сподобався - можна, але досить проблематично. Продавці з великим небажанням здійснюють заміну товар а чи повертають гроші. Для захисту ваших прав використовуйте закон «Про захист прав споживачів». Він регламентує роботу продавця і права покупця на повернення, заміну і гарантійний ремонт товар а.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - чек на товар;
  • - заява на заміну або повернення товару;
  • - претензія у двох примірниках.
Інструкція
1
Існує перелік товар ов, щодо яких не поширюється вимога покупця про їх повернення або заміни. Ви не зможете обміняти або повернути, в разі відсутності дефектів, автомобілі, книги, засоби особистої гігієни, косметику і побутову хімію, лікарські засоби, складну побутову техніку та електроніку. Повний перелік зазначено у Постанові Уряду Російської Федерації від 19 січня 1998 № 55. Ці категорії товар ов підлягають заміні лише у разі виявлення недоліків у період гарантійного ремонту або протягом 15 днів після покупки.
2
Всі інші товар и, які не входять до вищезазначеного переліку, ви можете здати назад в магазин або обміняти на інші. На це у вас є 14 днів. Для обміну товар а пред'явіть чек на покупку, безпосередньо товар , свій паспорт. При цьому повинна бути збережена заводська упаковка і зовнішній вигляд. Не повинно бути дефектів і слідів використання. У разі їх наявності продавець може вам відмовити в поверненні.
3
Якщо ви вважаєте, що закон на вашому боці, а продавець відмовляється від обміну або повернення товар а, ви можете оформити свою претензію у письмовій формі. Напишіть її в 2 примірниках, на одному з них співробітник магазина зобов'язаний поставити відмітку про прийняття. Якщо на місці у вас відмовляються приймати претензію, ви можете відправити її рекомендованим листом з повідомленням на адресу організації. Не плутайте з адресою магазину, тому організація може бути зареєстрована зовсім в іншому місці. Протягом 10 днів адміністрація магазину зобов'язана відповісти вам. У разі негативного рішення ви можете звернутися до суду.
Корисна порада
Все судові витрати у справах про захист прав споживачів оплачуються відповідачем, тобто продавцем. Державне мито за такі позови не сплачується.