Як святкувати День знань. Як оригінально привітати дитину з 1 вересня.

День знань традиційно відзначається 1 вересня, коли діти після довгих літніх канікул йдуть до школи. Ваш малюк пішов у перший клас? Ви теж колись були учасником шкільної спільноти. Влаштуйте свято у формі посвяти в учні.
Вам знадобиться
  • Ватман, фотоальбом, фарби, пензлик, фломастери, повітряні кулі.
Інструкція
1
Оформіть кімнату. Візьміть аркуш ватману і приготуйте плакат, на ньому наклейте фотографії вашої дитини. Нехай це будуть важливі моменти життя, коли малюк освоїв якийсь новий вид діяльності або виявив самостійність: вперше встав на ноги, зробив перші кроки і т.д.
2
Оформіть його робочий стіл. Можна заздалегідь приготувати зручну, функціональну підставку для шкільного приладдя, настільну лампу або яскраві дерев'яні рахівниці. Подумайте, що з цього може стати в нагоді дитині під час навчання. Але не прибирайте зі своїх місць його улюблені іграшки. На завершення розвісьте в кімнаті повітряні кулі. Вони додадуть життєрадісності нової обстановки.
3
Приготуйте заздалегідь фотоальбом, там розмістите ваші учнівські фотографії. Може бути, у вас збереглися фотографії бабусь і дідусів у шкільній формі? Обов'язково вкладіть їх. Такий фотоальбом ніколи не застаріє, навпаки, з кожним роком буде набувати все більшу цінність для вашої дитини.
4
Влаштуйте святкову вечерю. А після легкого перекусу організуйте кілька веселих конкурсів. Наприклад, у формі посвяти в учні. Підберіть кілька нескладних завдань з математики, російської мови, навколишнього світу. Це можуть бути ребуси, цікаві питання, завдання. Орієнтуйтеся на те, з чим ваша дитина зможе впоратися.
5
Напишіть питання на маленьких квитках або на пелюстках склеєних паперової ромашки. Буде цікавіше, якщо в конкурсі візьмуть участь присутні дорослі, а ведучий одягне який-небудь костюм. Досить приготувати ковпак з половини листа ватману, розфарбувати його і взяти в руки «чарівну» паличку.
6
У висновку проведіть присвята. Вручіть вашому першокласнику медаль, сувій, «чарівну» ручку, словом, який-небудь артефакт. Не забудьте, що новоспечений учень все ж ще дитина, і рушайте на прогулянку в парк, щоб там покататися на атракціонах і поїсти морозива.