Яким способом іммігрувати в Австралію.

Австралія входить до числа країн з найвищим рівнем життя у світі. При цьому іммігрувати в цю країну куди легше, ніж, скажімо, в Канаду чи США. Якщо ви вже не студент, але ще не великий бізнесмен, то можете спробувати щастя в Австралії за допомогою програм так званої незалежної міграції (ці програми привертають в країну фахівців, дефіцит яких спостерігається в економіці).
Інструкція
1
Вивчіть англійську мову і підтвердіть його знання. У наші дні існує міжнародна система тестування на знання англійської мови - International English Language Testing System (IELTS). Для того щоб ознайомитися з її вимогами, досить забити в інтернет-пошуковик аббрівіатуру IELTS. По посиланнях знайдуться не тільки підручники та методичні посібники, а й курси на підтвердження IELTS, і докладна інформація про організації по всьому світу, які мають право приймати цей іспит. Іспит IELTS перевіряє знання англійської за чотирма напрямками - читання, аудіювання, письмо і усне мовлення. Щоб отримати «залік», досить здати кожен з них на 6 балів.
2
Знайдіть свою професію в списку затребуваних професій Австралії (The Skilled Occupations List або Sol). Цей список постійно оновлюється на сайті Департаменту з імміграції Австралії (DIAC). Претендувати на вакансію може громадянин Росії, який підтвердив свою відповідність даної кваліфікації через отримання сертифіката. Так, наприклад, кваліфікацію IT-фахівців підтверджує Аustralian Computer Society (ACS). За підтвердження кваліфікації потрібно платити державне мито, документів доведеться чекати від 1,5 до 3 місяців.
3
Наберіть кількість балів, встановлене DIAC для отримання імміграційної візи на постійне проживання. Бали нараховуються за підсумками іспиту IELTS, за затребуваність професії, за освіту, отриману в Австралії, за широту професійних навичок, за стаж роботи в професії і навіть за вік. Прохідний бал змінюється рік від року. Ознайомитися з прохідними балами за минулі роки можна на сайті Департаменту з імміграції Австралії.
4
Пройдіть медкомісію за формою, встановленою австралійським імміграційним центром. Поганий стан здоров'я або необхідність тривалого лікування потенційного іммігранта може бути причиною відмови в отриманні резидентної візи, навіть якщо його прохідний бал відповідає необхідному рівню.
5
Якщо ви набрали необхідну кількість балів і здорові, то отримаєте постійну резидентну візу, яка буде давати право проживати в країні необмежену кількість часу. Залишиться проставити цю візу в паспорт і відбути на нове місце проживання в Австралію .
Зверніть увагу
Програми незалежної міграції в Австралію доступні тільки для іммігрантів у віці від 18 до 45 лет.Ліца, що мають судимості і знаходяться в розшуку, не можуть брати участь у програмах незалежної міграції в Австралію.