Як нашити погони. Як правильно пришити пагони на тужурку.

Для тих, хто вперше стикається з необхідністю привести формений одяг в належний зовнішній вигляд, процес пришивання погон може здатися досить трудомістким. У кожному разі, для початку варто розібратися з різними способами кріплення погонів до форми, а вже потім пришивати.
Вам знадобиться
  • - голка;
  • - нитка;
  • - наперсток;
  • - ножиці;
  • - погони;
  • - кітель;
  • - сорочка;
  • - плоскогубці;
  • - пінцет.
Інструкція
1
При пришиванні погон зазвичай керуються вимогами статуту та наказами різних рядів військ. Якщо ви хочете пришити погон правильно, то краще зверніться до командира з тилу і безпосередньо у нього уточніть правила пришивання погон.
2
Враховуйте, що на сорочку погони погони можна постійно пристібати і відстібати (наприклад, для прання сорочки).
3
Зазвичай погони пришиваються до форми по плечовому шву (шву, що йде уздовж плеча). Плечовий шов - це не те місце, де пришитий рукав, а невелика прострочена лінія, що пролягає від рукава до коміра. Сам погон зазвичай нашивається на один сантиметр від цієї лінії.
4
Розташуйте погон нижньою частиною в упор до поперечного шву, який з'єднує рукав з плечем кітеля. Пришивайте погон горизонтально на плечі. Верхній край повинен на один сантиметр заходити за поперечний шов зверху. Між ґудзиком і погоном відстань повинна бути не менше п'яти міліметрів.
5
Прошийте погон наскрізь по лінії з'єднання канта і основної частини. Стібки на верхній частині повинні бути дуже дрібні - щоб не впадали в очі і міцніше трималися.
6
Злегка відсуньте зовнішній тканинний край погона, що приховує його основу. Протягуйте голку прямо в отвори шва. Погони досить щільні, тому вам напевно знадобиться наперсток, щоб не поколоти пальці.
7
Прошийте погон два рази по периметру. Обрізані нитки слід ховати всередину і зав'язувати на вузлик, а потім обрізати. Теж саме виконайте і з другим погоном.
8
Перевірте якість пришивання. Потягніть пришиті погони в різні боки. Якщо нитка не тріщать і не рвуться, то все в порядку. В іншому випадку, вам слід повторити процедуру пришивання, використовуючи більш дрібні стібки.
Корисна порада
Скористайтеся пінцетом або плоскогубцями, якщо голка міцно застрягла в гонитві, і ви не можете її витягнути руками.