Як встановити каналізаційні труби. каналізаційні труб герметик.

Від якості та довговічності каналізації в будинку багато в чому залежить комфорт проживаючих у ньому людей. Щоб встановити каналізаційні труби , не обов'язково викликати бригаду будівельників, це заняття під силу кожному.
Вам знадобиться
  • - схема приміщення;
  • - каналізаційні труби;
  • - фітинги;
  • - мило або сантехнічний герметик.
Інструкція
1
У першу чергу складіть схему каналізації, відзначивши всі місця проходження труб. Пройдіться по будинку і оцініть, де, що і як буде розташовуватися, які споживачі будуть входити в систему (ванна, туалет, кухня, додаткові раковини). Зверніть увагу на наявність можливості прокласти труби , у тому числі - не зіпсують вони новий ремонт.
2
Підрахуйте витрата труб. За допомогою схеми складіть кошторис фітингів: хрестовин, кутів, муфт, «входів» в каналізацію споживачів. Купуйте необхідні для роботи матеріали та інструменти.
3
Почніть установку з найдальшої точки входу в каналізаційну систему. Для стикування двох труб або фасонних частин намащуйте гумку сантехнічним силіконом або господарським милом, щоб подолати опір і легко зістикувати деталі. Збирайте труби в такому порядку, щоб розтруб завжди дивився в початок каналізації або вгору.
4
Для стикування труб використовуйте рас труби . Якщо вам необхідно закрити трубу, щоб у подальшому збільшити каналізаційну систему, застосовуйте спеціальні заглушки.
5
Якщо в приміщенні велика ймовірність потрапляння на підлогу води (у басейні, в душовій), встановіть особливий фітінг - трапик, щоб вода з підлоги відразу йшла в каналізацію.
6
Щоб запобігти появі неприємного запаху в приміщенні, один із стояків (а краще все) виведіть на дах і встановіть на ньому вентиляційний фітінг, закритий від опадів невеликої дахом у формі грибка.
7
Зверніть увагу, від верхньої точки до точки виходу по всьому будинку піде ухил, щоб стічні води йшли самостійно. На кожен метр труби має бути не менше 1 см ухилу. Для того щоб забезпечити його, після того як ви поклали трубу, встановіть зверху будівельний рівень, потім нахиляйте трубу в потрібну сторону приблизно на 1 см. Подивіться, який ухил покаже рівень. Підніміть той край рівня, у бік якого нахилена труба і померяйте відстань від верхньої точки труби до нижньої точки рівня. Якщо вийшов результат 1 см, значить, ви все зробили правильно.
8
Якщо зробити каналізацію з ухилом немає можливості, купите і встановите спеціальний електричний насос, який буде видаляти стоки примусово.