Як виставити бухгалтерський рахунок.

Всі фінансові руху будь-якого юридичної особи повинні проходити через бухгалтерію і підтверджуватися тими чи іншими документами. Підставою для оплати товару або наданої послуги є виставлений рахунок .
Вам знадобиться
  • Реквізити замовника, інформація про зроблену послугу або проданому товарі.
Інструкція
1
Перш ніж виставляти рахунок , підпишіть договір між замовником і виконавцем. В цьому документі вже буде прописана сума, оплата якої повинна буде проводитися по рахунок у, і необхідні реквізити організацій.
2
При оформленні самого рахунок а використовуйте програму Excel або спеціалізоване бухгалтерське додаток. Документу повинен бути присвоєний індивідуальний номер і проставлена дата його виписки. Реквізити організацій пишуться в шапці рахунок а в верхньому лівому кутку. Спочатку йде інформація про платника або замовника, а потім - про одержувача або про виконавця.
3
Нижче надрукуйте таблицю, в якій перебуватиме інформація про наданої послузі чи проданому товарі. У кожному стовпці відповідно: кількість, ціна та загальна сума. Потім в кожній новій рядку друкуйте найменування послуги чи товару. Ціни та сума прописуються на підставі інформації викладеної в договорі.
4
Якщо оплата відбувається з урахуванням ПДВ, то під останнім правим стовпцем вкажіть суму, до якої додано цей податок. Напишіть уточнення, що це цифра утворилася, включаючи ПДВ, і відобразіть ставку податку.
5
Потім напишіть, скільки замовник повинен сплатити всього із зазначенням загальної суми рахунок а в рублях і копійках. Нижче повинно бути написано кількість найменувань товару або послуг із зазначенням загальної суми їх вартості.
6
Роздрукуйте і підпишіть рахунок у директора компанії та головного бухгалтера. У разі якщо ви є індивідуальним підприємцем, поставте свій підпис в обидві графи. Також це відноситься і до тих компаній, де обов'язки бухгалтера лягають на директора фірми.
7
Відправте рахунок платнику з кур'єром або поштою. Щоб замовник міг оплатити товар або послуги набагато швидше, не чекаючи оригіналу документа, зробіть його скан і перешліть електронною поштою.