Як викласти відео на сторінку. Як ввести друзів до себе на сайт.

Якщо ви є користувачем соціальної мережі «Вконтакте», то рано чи пізно задається питанням, як викласти відео на свою сторінку . Наприклад, це можуть бути улюблені музичні кліпи, фільми, оригінальний ролик з пам'ятних фотографій. Щоб ваш відеоролик побачили і оцінили друзі та інші користувачі цього ресурсу, вам потрібно виконати всього кілька простих дій для додавання відео.
Інструкція
1
Якщо ви хочете створити ролик з фотографій або зображень і викласти його на сторінці, вам знадобиться редактор для створення відео. Для створення слайд-шоу ви можете скористатися, наприклад, редактором «ФотоШОУ» - http://www.fotoshow.su/. Це зручна в користуванні програма для створення відеороликів з фотографій, яка дозволяє створювати яскраві слайд-шоу на найрізноманітніші теми: романтичні, весільні, презентації, весільні, дитячі, презентації, оригінальні привітання та багато інших.
2
Щоб створити такий відеоролик, додайте в цю програму потрібні фотографії, відповідну фонову музику, підберіть оригінальні спецефекти переходів (ефекти перегортання сторінок, появи і розчинення, спіралі, виру і т.д.) і запишіть відео для публікації в інтернеті - «Вконтакте», YouTube, FaceBook, MySpace, Yahoo! Video або відео високої роздільної здатності HD. Далі вам залишається розмістити у себе на сторінці вийшов відеоролик.
3
Щоб залити відео на сторінку «Вконтакте», відкрийте в меню розділ «Мої Відеозаписи», потім виберіть пункт «Додати відеоролик». Після цього відкриється віконце «Нове відео».
4
У вікні, введіть назву та опис для вашого відеоролика. Якщо ви хочете розповісти друзям про ролику, поставте галочку біля пункту «Опублікувати на моїй сторінці». Також при необхідності можна встановити налаштування приватності, тобто обмежити доступ перегляду відео або можливість його коментування. Натисніть «Зберегти».
5
Натисніть «Вибрати файл» і виберіть відеофайл, який хочете викласти. Завантаження ролика з вашого комп'ютера може зайняти деякий час (зазвичай кілька хвилин), яке залежить від розміру відеофайлу. При бажанні ви можете відзначити на ролику себе і своїх друзів.
6
Ще більш просто викласти відео на сторінку «Вконтакте», якщо він вже розміщений на будь-яких інших відеохостингах (наприклад, в YouTube). Натисніть опцію «Додати по посиланню з інших сайтів» і потім вкажіть у полі, що з'явилося посилання на ролик. У цьому випадку він тут же відобразиться в списку ваших відеозаписів.
7
Крім завантаження ваших власних відеороликів, ви можете додати на свою сторінку яку-небудь відеозапис, яка знаходиться в базі сайту. Щоб це зробити, скористайтеся пошуком по відеозаписах, вказавши в потрібному полі назва файлу (ключові слова).
8
Відкрийте потрібну вам посилання, натисніть «Додати в мої відеозаписи», і відеозапис з'явиться на вашій сторінці. Щоб поділитися відео з друзями, виберіть опцію «Відправити на мою сторінку », яка з'являється після додавання відеофайлу. Назва та опис ви можете змінити в режимі редагування відеозапису. При бажанні відеозапис можна додати до себе в альбом.
Корисна порада
Зверніть увагу, щоб розмір завантажуваного відеоролика не перевищував 1 Гігабайт. Також потрібно, щоб відео підходило за форматом. Підтримувані формати: MPEG, AVI, WMV, FLV, 3GP, MOV. Відеофайл не повинен містити порнографію і порушувати авторські права.
На тематичних сайтах і блогах у користувачів є можливість додавати на свою сторінку новини. Але не завжди можливо відразу ж відправити своє повідомлення. Перш за все, необхідно уважно вивчити правила розміщення.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією для авторів, якщо ви не є адміністратором даного ресурсу. У разі відсутності доступу до публікації новин напишіть листа зі зверненням на електронну адресу керівництва сайту, вкажіть у ньому свій нік і попросіть дозвіл на розміщення новин.
2
Придумайте лаконічний і привертає увагу заголовок. У ньому має бути точно відображено зміст новини. Зазвичай забороняється використовувати тільки великі літери, виключаючи абревіатури. Більшість сайтів також не дозволяють використовувати різні кольори шрифтів, виключаючи чорний, і деякі розділові знаки. Зверніть увагу і на список заборонених ключових слів.
3
Натисніть кнопку «Додати новину», заповнивши спеціальні поля для короткої і повної версій повідомлення. Врахуйте всі вимоги, пропоновані до цих форматів. Коротку новина складають у вигляді анонсу, стисненого викладу повідомлення або інтригуючою зав'язки, яка змушує читати далі. Виберіть на сторінці розділ, до якого підходить ваше повідомлення.
4
Знайдіть відповідні ілюстрації до вашої новини і додайте їх. На картинку завжди в першу чергу звертають увагу, тому їй необхідно приділити особливу увагу. Крім того, зображення може використовуватися для передачі читачам додаткової інформації. При його розміщенні використовуйте тільки ті формати і розширення, які дозволені на цьому ресурсі. При необхідності Форматуйте ілюстрацію, відкривши і зберігши в потрібному вигляді в будь-якому фоторедакторі, наприклад, в Paint. Якщо даний сервіс дозволяє, закачайте відео або інші мультимедійні файли.
5
Завершіть розміщення новини: після перевірки всіх викладених даних натисніть клавішу «відправити». Ваша новина може відразу з'явитися на сторінці або ж спочатку пройти перевірку модератором, це залежить від самого сайту. В останньому випадку повідомлення буде опубліковано, як тільки керівництво сайту переконається в її відповідності всім вимогам.