Як завантажити додаток на свій сайт.

В інтернеті представлена велика кількість різноманітних web проектів, які розроблені для різних цілей. При цьому на сайт можна завантажувати не тільки текстову інформацію, але і деякі програми.
Інструкція
1
Подібні додатки не є частиною управління операційної системи win32. Тобто для сайт а розроблені інші види програм, які встановлюються як певні модулі. В основному кожен модуль підходить тільки до певного движку. Подивіться, який у вас на сайт е варто движок. Це можна зробити в панелі адміністратора. Для цього вам потрібно авторизуватись за допомогою свого облікового запису.
2
Як тільки ви будете знати, який у вас на проекті варто движок, зможете завантажити для нього певні модулі. На даний момент часу розроблено велику кількість різноманітних програм, які допомагають власникам сайт ов, спрощуючи роботу. Наприклад, можна встановити на сайт програму, а саме модуль, який буде автоматично видаляти посилання спаму з коментарів. Досить корисна функція, особливо для великих проектів.
3
Для початку визначте, яке саме додаток у вас має стояти на сайт е. Не варто забувати про те, що багато модулі для сайт ов пишуть звичайні користувачі, і невідомо, який код вони могли туди засунути. Якщо ви розумієте в програмуванні, то обов'язково перевіряйте правильність коду і його безпеку. За відсутності подібних знань звертайтеся на спеціалізовані форуми. Якщо модуль популярний, значить відгуки про нього в інтернеті обов'язково будуть.
4
Завантажте додаток, яке вам потрібно встановити на сайт е. Як правило, завжди в архіві є інструкція. Вам потрібно буде володіти правами ftp доступу, щоб змінити деякі записи в движку сайт а. Також в деяких випадках доводиться копіювати файли картинок або відео на сайт , щоб додаток працювало в повноцінно режимі.
Яндекс.Таксі - безкоштовний додаток, доступне для мобільних систем iOS і Android. Програма допомагає швидко знайти і замовити таксі, зв'язавшись безпосередньо з розташованими поблизу водіями.
Яндекс.Таксі - безкоштовний додаток, доступне для мобільних систем iOS і Android. Програма допомагає швидко знайти і замовити таксі, зв'язавшись безпосередньо з водієм. В даний час замовлення доступний тільки в Москві. Однак додаток містить бази даних телефонів служб таксі більшості великих міст Росії, України, Білорусії та Казахстану. Яндекс.Таксі відправляє замовлення безпосередньо тому водію, який знаходиться поблизу, минаючи диспетчера. Сервіс відстежує замовлення, і після його прийняття водієм, візуалізує рух та інформацію про машину на віртуальній карті. Таксі можливо замовити і заздалегідь в одному з одинадцяти таксопарків партнерів, використовуючи спеціальну форму. Як точок маршруту ви можете вказати не тільки потрібну вулицю, а й аеропорти і різні заклади - магазини, кінотеатри, ресторани.Через додаток можливо переглянути, які машини знаходяться поблизу, а також визначити місце розташування обраного водія після того, як він приїхав за викликом. Розробники Яндекса таким чином подбали про працівників великих компаній і любителях торгових центрів: за допомогою подібного «локалізатора» знайти машину серед багатьох інших не важко. Яндекс.Таксі враховує особливі побажання клієнтів: у додатку доступний розширений список опцій при терміновому замовленні, серед яких тип автомобіля, можливість паління або крісло для дитини. Параметри термінового замовлення можна поміняти, не перериваючи пошуку, якщо необхідна машина довгий час не знаходиться. Сервіс Яндекс.Таксі є безкоштовним і може використовуватися як на платформі iOS, так і на пристроях Android 1.5 або вище. Завантажити додаток можна через iTunes, AppStore і Android Market. Яндекс.Таксі встановлюється на мобільний телефон або комп'ютер автоматично.