Як назвати вислоухого кота. Як назвати британського вислоухого кота хлопчика.

Шотландські висловухі - дуже оригінальні кішки. Зворушливі повисли вушка і величезні очі надають їх мордочки дитяче вираз. При цьому доросла тварина відрізняється щільним статурою, потужним кістяком і шовковистою густою шерстю. Підбираючи ім'я для майбутнього вихованця, врахуйте всі особливості його незвичайної зовнішності, окраса і характеру.
Інструкція
1
Вибір імені для кота - справа відповідальна. Потрібно, щоб кличка сподобалася всім домашнім. Запропонуйте їм конкурс - нехай кожен напише цікаві клички на папірцях, покладе в шапку або мішок. Наймолодший у сім'ї повинен витягнути папірець з ім'ям, яке і буде носити ваш вихованець. Однак якщо воно категорично не влаштує інших, розіграш доведеться повторити.
2
Якщо ви придбали породистого кошеняти з родоводом, він вже має ім'я. Однак в побуті ви можете називати вихованця інакше. Барбарісс Зірка Сходу або Флауерфілд Джей можуть стати чемпіонами породи і завоювати призи на виставках, однак вдома їм буде зручніше іменуватися барбарисками або Флаем.
3
Оцініть зовнішність малюка. Шотландський висловухий кошеня, підростаючи, збереже свою зворушливу дитячу мордочку. Тому йому цілком підійдуть кумедні, зворушливі зменшувально-пестливі клички.
4
Не впевнені у виборі підходящих слів? Погортайте енциклопедії та словники - там напевно знайдуться оригінальні ідеї. Прекрасний варіант для шотландського кошеняти - підкреслити кличкою його «іноземне» походження. Назвіть смішного чорно-білого звірка Дунканом, а руду малятко - Гіневри. Коли вони підростуть, оригінальні імена їм дуже підійдуть.
5
Уникайте дуже складних і довгих слів - кіт не зможе вловити, що ви звертаєтеся саме до нього. Ідеальні двох-трискладові слова з повторюваними голосними. На думку фелинологов, кошенята люблять повторювані голосні, а також шиплячі звуки. Прості, але запам'ятовуються слова на кшталт «Чипс», «Лілі», «Даліла» цілком влаштують звірка.
6
Не називайте кота кличкою співзвучною з іменами інших тварин, що мешкають у будинку. Він може розгубитися і перестане відгукуватися на поклик. Вибравши відповідну кличку, називайте кошеня тільки по імені. Чи не перекручувати її, Не додавайте зменшувальних суфіксів поки тваринка не звикне.