Як посадити ялину. Як посадити ялинку вдома.

Посадити біля будинку ялинку - прекрасна ідея. Вічнозелене деревце буде радувати око цілий рік. На новорічні свята його можна прикрашати, водити навколо їли хороводи. Але що робити, щоб ялина прижилася? Краще садити ялинку взимку.
Інструкція
1
Виберіть в лісі підходяще деревце. Воно не повинно бути занадто великим, адже молоді дерева краще приживаються. Коли земля промерзне до 30 см, обережно викопайте ялинку. Потрібно не пошкодити коріння. Для цього слід спочатку обкопати навколо дерева канавку і виділити ком близько коренів. Ком повинен обмерзнути, тоді його можна знизу підрізати сталевим тросом і вийняти ялина . Коли будете перевозити ялинку, укрийте ком мішковиною.
2
Підготуйте підходящу яму для ялини. Вона повинна бути досить просторою, щоб коріння ялинки не було тісно. Приготуйте також талий грунт для засипки ями. Для цього кілька днів зберігайте землю в теплому приміщенні. Занурте деревце в яму, засипте землею. Утепліть кореневу шийку їли і простір навколо за допомогою торфу і снігу. Шар повинен бути приблизно 10 см завтовшки.
3
Дочекайтеся весни, коли стає сніг, приберіть торф від кореневої шийки. Потім сформуйте навколо ялинки невелике заглиблення для поливу і полийте дерево. У воду можна додати стимулятори росту. Ствол їли можна зміцнити за допомогою розтяжок. Простір навколо стовбура покрийте мульчой, щоб вода менше випаровувалася і не росли бур'яни.
Корисна порада
Поливайте ялинку, посаджену взимку, до 12 разів за сезон. Полив повинен бути рясним.