Як навчитися їздити на роликах. rolikax katatca.

Їзда на роликах - найкраще і доступне розвага літа, яке радує і дітей і дорослих. Головне - навчитися тримати рівновагу і не боятися падіння, а інше прийде з досвідом. Ролики - відмінна фізіческающая тренування для м'язів ніг і розвитку координації.
Інструкція
1
Вивчіть правильну стійку - це основа катання, яка дозволить утримати рівновагу і з легкістю переносити вагу тіла з однієї ноги на іншу. Для початку можете триматися за опору або партнера. Ідеальна початкова позиція - ноги трохи зігнуті в колінах, ступні на ширині плечей. Корпус подайте трохи вперед, щоб уникнути падіння на спину.
2
Поучитесь просто ходити на ролика - це краща вправа для новачків. Зберіться з силами і відірвіться від опори, розведіть руки в сторони для підтримки рівноваги. Можливо, ролики проїдуть невелику відстань: не бійтеся, відчуйте цей рух. Провідну (наприклад, праву) ногу виведіть трохи вперед. І взагалі запам'ятайте, що одна нога при їзді на роликах завжди трохи попереду іншої, приблизно на довжину половини ролика.
3
Переведіть вагу тіла поступово на праву ногу, відірвіть ліву від землі хоча б на міліметр і швидко переставте її трохи попереду правої. Зробіть її опорної і відірвіть праву ногу від землі. Повторюйте ходіння, поки не відчуєте себе більш впевнено. Приготуйтеся до того, що ви будете проїжджати невелику відстань при перенесенні ваги.
4
Наступна вправа - лижний хід. Завдяки цим рухам ви звикнете до роликів. При ходьбі на лижах п'ята відривається від землі, в цьому ж випадку ноги ніколи не відриваються від асфальту. Не відштовхувати і не збільшуйте швидкість, просто звикайте до ковзання. Центр ваги завжди залишається посередині, просто водите ногами взад і вперед.
5
Роликовий хід. Встаньте до первісної стійку, праву ногу виведіть трохи вперед. Різко перенесіть вагу тіла на праву ногу і злегка відштовхніться ліву, випрямляючи її. Прокатаєтеся невелику відстань на правій нозі, ліву переведіть вперед і перенесіть всю вагу на неї, відштовхніться правою ногою. Якщо ви потрудилися у виконанні перших двох вправ, то будете почувати себе впевнено, але все одно спочатку станете розгойдуватися з боку в бік. Це нормально: не забувайте тримати рівновагу. Корпус завжди подавайте трохи вперед.
6
У міру тренувань збільшуйте швидкість і відстань, яку долає на одній нозі. Можете допомагати собі руками, розмахуючи ними як при звичайній ходьбі. Тепер непогано б навчитися правильно гальмувати.
Щоб в короткий термін навчитися їздити на роликових ковзанах, потрібно їх грамотно підібрати для себе в спеціалізованому магазині. В іншому випадку, будуть падіння і травми. Переконайтеся, що вони добре сидять на обох ногах. Як тільки ви зробили цей крок, приступите до практичних тренувань.
Інструкція
1
Оберіть для себе помічника. На перших порах він вам буде просто необхідний, оскільки ви все ще будете некомфортно почувати себе на роликах . Однак не допускайте зайвої допомоги, наприклад: штовхання в спину, їзда під руку або обніманія за плечі. Ви самі повинні вчитися зберігати рівновагу. Просіть просто знаходитися поруч і в разі втрати рівноваги, хапайтеся за руку.
2
Навчіться вставати на ковзани. Одягніть ролики, затягніть кріплення і акуратно підніміться. Переконайтеся, що ваші ноги не пережаті. Нахиліть свій корпус трохи вперед, інакше можна з легкістю впасти на спину, якщо ковзани поїдуть. Намагайтеся балансувати самі або просіть одного підтримати вас.
3
Напружте обидві ноги і призначте їх один до одного. Простойте в цьому положенні протягом невеликого часу, щоб звикнути до нового стану. Якщо ви відчули дискомфорт в черевиках, сядьте і перешнуруйте їх. Одягніть також захисні наколінники, налокітники і шолом.
4
Тренуйтеся їзді на роликах . Перш за все, врахуйте, що не потрібно штовхатися переднім колесом, щоб зрушити з початкового положення. Зігніть трохи коліна, нахиліть корпус вперед, поставте ноги поруч, вивернувши трохи назовні один з черевиків. Відштовхніться стоїть позаду ногою і все. Тепер ви поїхали.
5
Приставте толчковую ногу до першої. Поміняйте положення ніг. Штовхайтесь не строго по прямій лінії, а трохи вправо і вліво, постійно приставляючи ногу, якою ви відштовхуєтеся. Не старайтесь їхати надто швидко і сильно штовхатися ногами. Розганяйтеся поступово, і незабаром ви буде рухатися виключно за інерцією. Одну руку тримайте за спиною, інший допомагайте руху.
6
Вчіться здійснювати повороти на роликових ковзанах. Починайте завжди повертати завчасно. Тримайте ваші ноги приблизно на ширині плечей. Висувайте трохи вперед ту ногу, в напрямок якої ви хочете повернути (наприклад, вліво). Присядьте злегка і нахиліть корпус вліво, відштовхуючись правою ногою від асфальту.
7
Виставляйте вперед ліву ногу так, щоб її п'ята була попереду носка правої ноги. Збільште тиск лівої ноги на межі коліс роликів. Все, ви повернули, як і хотіли. Вирівнюється і їдьте далі по дорозі.