Як зробити sim-карту.

Якщо ви придбали Iphone 4G або Ipad 3g, то ви не зможете вставити в нього свою звичайну цим- карту . Пов'язано це з тим, що нове покоління пристроїв виробництва компанії Apple підтримує тільки сім-карти стандарту мікро-сім.
Вам знадобиться
  • - програматор;
  • - чиста сім-карта;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виконайте копіювання інформації зі своєю сім-карти на чисту, щоб з неї зробити мікро-сим для Iphone 4G. Таким чином, у вас залишиться резервна картка на випадок, якщо ви передумаєте користуватися Iphone.
2
Або надалі зверніться в салон свого оператора стільникового зв'язку, щоб замовити для свого номера нову цим- карту . За часом це займає не більше десяти хвилин. Для цього необхідно, щоб номер був зареєстрований на ваше ім'я, а у вас був з собою документ, що підтверджує особу.
3
Встановіть додаток Woron Scan, завантажити його можна за посиланням http://www.kievsat.com/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=50. Потім підключіть програматор до комп'ютера, вставте в нього свою робочу сімку і проскануйте її за допомогою цього додатка.
4
Потім перепишіть з отриманих даних інформацію IMSI і KI вашої сім-карти. Потім вставте в програматор чисту карту , виконайте її прошивку, використовуючи отримані дані. Таким чином, ви зробили копію своєї сім-карти, щоб виготовити з неї мікро-сім.
5
Виміряйте ширину і довжину стандартної сімки, як правило, її розмір в міліметрах становить 25х15х0.76. Вам необхідно отримати з неї карту стандарту мікро-сім, розміри якої - 15x12x0.76. Єдине, що збігається, це товщина, тому опишіть навколо металевого чіпа прямокутник. Його ширина і довжина відповідно 15 і 12 міліметрів. Відзначте отримані лінії олівцем і виконайте обрізку зайвого пластика.
6
Відріжте пластик з боків гранично акуратно. Не використовуйте для цього манікюрні ножиці, краще взяти більш великі, з прямими і гострими лезами. Виміряйте довжину і ширину вийшла карти. Вона повинна відповідати параметрам, наведеним у попередньому кроці. Врахуйте, що при використанні сім-карти в iPad ви не зможете здійснювати дзвінки, а працювати тільки в мережі 3G.