Як вставити картинку в щоденник.

Онлайн- щоденники стали частиною життя сучасної людини. Картинка, вставлена в особистий блог, може допомогти передати настрій, вам може захотітися поділитися з друзями своєю творчістю або просто показати фотографії. Новачкові це зробити не так просто, вставка малюнків в щоденник має свої нюанси.
Інструкція
1
Спершу «залийте» потрібну вам картинку на безкоштовний фотохостинг (наприклад, www.radikal.ru, www.fastpic.ru і т.п.). Для цього зайдіть на сторінку, натисніть «Виберіть файл» і за допомогою кнопки «Огляд» знайдіть вкажіть свою картинку. Під час завантаження ви також можете зменшити картинку або повернути її. Для цього вам потрібно задати перед завантаженням бажаний розмір і градус повороту. Після того як всі налаштування зроблені, і картинка обрана, натисніть кнопку «Завантажити».
2
Для того щоб картинка відображалася в «Живому Журналі», вам необхідно скопіювати посилання на завантажену картинку, яка відображається першою в списку кодів. Роблячи в щоденнику запис, введіть . У порожні лапки вставте посилання на ваш малюнок. Тепер він буде відображатися в записі, а тег border="0? Забезпечить відсутність рамки навколо картинки.
3
Якщо ви хочете, щоб у вашому пості відображалася картинка, яку ви знайшли в інтернеті, не обов'язково зберігати її собі в комп'ютер, а потім «заливати» на фотохостинг. Просто скопіюйте посилання на картинку і вставте її в порожні лапки, і вона буде відображатися точно так же, як і спеціально завантажений вами малюнок.
4
Багато користувачів люблять розміщувати превью - зменшені варіанти картинок. Після того як користувач клацне мишкою на превью, рисунок відкривається в повному розмірі. Це дуже зручно для ваших читачів, які самі можуть вирішити, чи хочуть вони бачити ці фотографії у великому розмірі. Крім того, записи з превью виглядають красивіше і акуратніше.
5
Для того щоб вставити в текст превью, вам знадобиться адресу самої фотографії і посилання на зменшену картинку. В код в перші лапки впишіть адресу оригінальної фотографії, а в другій - її зменшеної копії. В тексті вашої запису з'явиться картинка, а користувачем буде зручно читати.
Корисна порада
вставляючи картинки в запис, користуйтеся кнопкою «попередній перегляд», щоб переконатися, що ви все робите правильно.