Як розігнати ADSL.

Якщо ви використовуєте підключення до інтернету через канал ADSL, то напевно хочете підвищити швидкість передачі даних. Для оптимізації швидкості доступу в інтернет потрібно використовувати цілий комплекс заходів, пов'язаних з налаштуванням ПО і виявленням механічних несправностей устаткування.
Вам знадобиться
  • Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть з перевірки стану пристроїв, за допомогою яких створена ваша мережу. Якщо ви використовуєте ADSL-модем, то підключіть його до телефонної лінії через спліттер. Використання цього невеликого апарату дозволяє значно знизити перешкоди і забезпечити якісну роботу інтернет-каналу.
2
Переконайтеся у відсутності ушкоджень в телефонному кабелі. Якщо ви знайшли численні скрутки та інші саморобні сполуки, замініть кабель. Пошкоджені і відновлені кабелі можна використовувати для підключення стаціонарного телефону, але не ADSL-модему.
3
Тепер приступите до налаштування програмного забезпечення. Скиньте параметри модему, натиснувши потрібну кнопку на корпусі пристрою. Заново налаштуйте мережеве обладнання. Наявність об'ємної таблиці маршрутизації, яка створюється під час роботи модему, може негативно позначитися на якості роботи мережі.
4
Оптимизируйте ваш комп'ютер. Для цього проведіть комплексну очистку системи. Виправте помилки реєстру, використовуючи програми RegOrganaizer або CCleaner. Видаліть всі тимчасові файли, створені браузерами та іншими програмами.
5
Скачайте з сайту www.iobit.com утиліту Advanced System Care. Виконайте інсталяцію цієї програми і запустіть її. Під час установки виберіть пункт DSL і вкажіть швидкість з'єднання, заявлену провайдером. Відкрийте вкладку «Утиліти» і клікніть по іконці «Інтернет помічник». Виділіть параметр «Автоматична настройка» і натисніть кнопку «Далі».
6
Знайдіть поле «Швидкість з'єднання» і пересуньте повзунок до потрібної позначки. Натисніть кнопку «Вперед!» І почекайте, поки програма налаштує параметри доступу в мережу.