Як вирівняти кути.

Трапляється, що у меблів перекошуються кути . Це може статися через неякісного матеріалу, з якого ці меблі зроблені. Кути можуть стати нерівними в силу ваги самих меблів. Гарнітур з нерівними кутами виглядає вже не так красиво, в ньому погано закриваються дверки.
Вам знадобиться
  • Дриль, свердло, затискачі або струбцина, картон, рівень, викрутки, гільзи з внутрішнім різьбленням і шліцом на торці, гвинт.
Інструкція
1
Для початку уважно огляньте меблі і за допомогою рівня перевірте, які кути перекосилися. Потім (знову ж за допомогою рівня) вручну вирівняйте кути меблів, приведіть їх у стан, в якому вони повинні знаходитися. Краще цю роботу робити вдвох, так зручніше. Закріпіть правильне положення кутів за допомогою струбцини. Між її зажимами прокладете картон, щоб не пошкодити меблі.
2
Тепер меблі треба скріпити остаточно. Знайдіть відповідні місця - такі, щоб кріплення не впадали в очі. У цих місцях потрібно просвердлити дірочки. За розміром вони повинні збігатися з діаметром з'єднувального кріплення. Свердлите акуратно, дуже повільно, не відхиляючись від прямого кута по відношенню до поверхні меблів. Ззаду покладіть дерев'яний брусок. Він потрібен, щоб дірочка не пройшла через задню стінку меблів.
3
Коли отвори готові, їх треба добре очистити, прибрати всі нерівності і задирки. Далі слід вставити з одного боку гільзу, притримуючи її викруткою, а з іншого боку - гвинт. Потім потрібно цей гвинт обережно прикрутити. Процес цей тільки здається простим, насправді кріплення сідає на місце не відразу, доведеться попітніти. Зате тепер ваша меблі буде красивою, з прямими кутами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PJnjg0aY7uI
Зверніть увагу
Отже, як вирівняти стіни своїми руками? Забиваємо цвяхи на відстані близько 20 см від кута і, постійно вирівнюючи площину, натягуємо уздовж кожного ряду цвяхів нитку, від кута до кута Відстань між рядами цвяхів не повинно бути більше, ніж ширина правила, которе використовуватиметься для вирівнювання стін.
Корисна порада
Якщо стіни готують під обклеювання шпалерами, то краще кути вирівняти по рівню. Якщо шпалери з підбором малюнка, або мають вертикальні смуги, то при кривих стінах вам доведеться підрізати шпалери в кутку, так як утворюється складка.