Як перевірити касира.

Касир відповідає за правильність документів, які знаходяться в торговій точці. При перевірці касира податковий інспектор відразу засвідчується в наявності необхідної документації.
Інструкція
1
Підійдіть до перевіряється точці і як звичайний покупець придбайте що-небудь недороге. Якщо вам не видали чек, починайте перевірку - одне порушення вже виявлено.
2
Відразу ж звертайте увагу на те, чи зареєстрований касовий апарат. В магазині повинні тримати картку реєстрації ККМ, яка опечатана в податковій. Також тут повинен знаходитися і журнал касира -операціонніка. Подивіться також журнал виклику технічних фахівців, копії свідоцтва на навчання касира . Через касовий апарат повинна пройти навіть найдешевша покупка.
3
Після цього вивчіть договір підприємця з касиром. Попросіть також особисті документи продавця: паспорт і санітарну книжку. Зверніть увагу на наявність копії свідоцтва про реєстрацію підприємця і дозвіл на право торгівлі. Запросите також копію трудового договору, касові звіти, договір про повну матеріальну відповідальність касира .
4
При первинній ревізії об'єкт перевірки часто вибирається на місці. Уважно вивчіть цінники в декількох наметах. Якщо вони оформлені з порушеннями, можете сміливо починати перевірку. Напевно це не єдина помилка.
5
Зверніть увагу, який алгоритм роботи з чеком у касира . Якщо чек виданий окремо від здачі, ось вам ще одне порушення. Якщо вам не додали частину здачі, це вже більш серйозна помилка.
6
Перед зняттям показань з контрольно-касового апарату обов'язково запитайте, чи немає в касі неоприбуткування коштів. Якщо за підсумками звірки сума, пробита за день, сходиться з готівкою в касі, тоді порушень немає. Якщо сума менша, виявлено роботу без ККМ. При більшій сумі неоприбуткованого виручка. У цих випадках на касира накладається штраф.
7
Перед зняттям каси перегляньте, чи заповнені в журналі касира -операціоніста дані на кінець попереднього дня і на початок поточного.
8
Пам'ятайте, якщо ви оформляєте протокол, то маєте право огляду приміщення.