Як повернути автозапчастини, куплені на ринку.

Закон про захист прав споживачів передбачає кілька варіантів, коли покупець має право повернути на ринок або в магазин не сподобався або не якісне товар, в тому числі і автозапчастини .
Вам знадобиться
  • Автозапчастини, чек, упаковка, власне посвідчення особи, показання свідка, закон "Про захист прав споживача" в друкованому вигляді.
Інструкція
1
Збережіть оригінальну упаковку автозапчастини . Без неї повернути товар буде важко.
2
Дотримуйтесь термін, в який споживач має право повернути будь-який товар, навіть якщо він не пошкоджений і відмінно працює. Цей термін складає два тижні з моменту покупки запчастин для автомобіля.
3
Вкажіть продавцеві на закон «Про захист прав споживачів». Саме там ви зможете знайти пункт про п'ятнадцять днями, протягом яких маєте право на повернення не вподобаного вам товару.
4
Збережіть і пред'явіть продавцеві чек на придбаний товар, якщо такий є. Однак навіть якщо при купівлі автозапчастин ви не отримали чек, це не є вагомою підставою для відмови в прийомі товару і повернення витрачених на нього грошей, особливо в тих випадках, коли товар повертається з-за низької якості.
5
Якщо продавець все ж відмовляється відшкодовувати збитки або стверджує, що автомобільні запасні частини придбані в іншому місці, використовуйте показання свідка, який може підтвердити свершившуюся угоду. Така інформація послужить альтернативою чеку.
6
Напишіть заяву на повернення товару. До нього обов'язково слід докласти або копію чека (сам чек), виданого при купівлі автозапчастин, або паспортні дані людини, яка є свідком угоди.
Зверніть увагу
Якщо автозапчастин була пошкоджена ще до покупки або її якість виявилася нижче заявленого, а продавець відмовляється приймати неякісний товар і відшкодовувати матеріальний збиток, ви маєте повне право подати до суду для відновлення справедливості.
Корисна порада
Отримуючи від продавця чек на придбаний товар, простежте щоб у ньому були зазначені: назва підприємства, в якому працює продавець, а також ім'я індивідуального підприємця без утворення юридичної особи; ідентифікаційний номер продавця. Без ІПН продавця чек не дійсний.