Як використовувати церковне масло.

Традиційно церковне масло використовувалося в православних храмах як невід'ємна частина Таїнства Соборування. Як правило, даний ритуал називають Соборуванням, так як для його проведення необхідний збір семи священнослужителів. Сьогодні церковне масло використовується віруючими для різних цілей і в домашніх умовах.
Інструкція
1
У разі важкого захворювання чи несподіваної недуги відвідайте православний храм і пройдіть обряд Таїнства Соборування, при якому обов'язково використовується церковне масло . Збираючись до церкви, візьміть з собою блюдо з пшеницею, а далі під час обряду священик сам встановить посудину з церковним масло м в ємність з уже насипаним туди зерном. Під час Таїнства Єлеопомазання священнослужитель закличе на вас Божу благодать для якнайшвидшого зцілення від душевних і тілесних хвороб, а також відпущення всіх скоєних без злого умислу гріхів.
2
Після додавання в блюдо з пшеницею червоного вина, асоціюється з кров'ю Христовою, візьміть в руки запалену свічку і спостерігайте, як священик у принесене вами блюдо із зерном встромляє палички і сім свічок. Коли священнослужитель прочитає які вважають за даним ритуалу молитви і помаже у вас лоб, щоки, руки і груди, обов'язково попросіть у нього залишилося після таїнства церковне масло , яке ви потім зможете застосовувати вже вдома, при виникненні або загостренні будь -або недуг у себе або у малюків.
3
Принесіть з храму не тільки ялин, а й пшеницю, в яку вставлялася ємність з таким масло м, так як зараз священики вже не спалюють все використовуються в Таїнстві Соборування елементи, а охоче видають їх прихожанам з особистих прохань. Як правило, в статутах православних храмів не написано, як використовувати церковне масло в домашніх умовах, але священики дозволяють мазати єлеєм хворі місця навіть людям, які з яких-небудь причин не пройшло ритуал Соборування.
4
Якщо Таїнство Єлеопомазання не подіяло на вас відразу після виходу з православної церкви, не зневіряйтеся. Використовуйте принесений з храму ялин, щоб зцілитися, отримати полегшення під час важкої недуги, пробудити сили організму для найбільш легкого перенесення захворювання. Вечорами після молитви знайдіть найкраще застосування церковного масла, змащуючи їм хворі місця.
5
Коли ваш малюк без причини плаче, намажте йому єлеєм віскі і лобик, а в разі примх через хворобливого прорізування зубів нанесіть небагато церковного масла на його ротик або ясен. Нерідко церковне масло , освячене на мощах святих, продаються прямо в храмах, і при застосуванні такого єлею для зцілення після намазування їм хворого місця прочитайте молитву на честь святого, просячи у нього допомоги.