Як викупити домен.

Відкриваючи власний інтернет-сайт, ви зіткнетеся з необхідністю придбання для нього доменного імені. Зробити це зовсім нескладно при дотриманні певного алгоритму дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - адресу сайту, який здійснює реєстрацію доменних імен
Інструкція
1
Купуючи доменне ім'я, переконайтеся, що воно не використовувалося раніше - можливо, у нього не найкраща репутація. Для цього існує ряд спеціалізованих сервісів, які допомагають користувачеві дізнатися історію доменів. Наприклад, цей: http://stat.reg.ru/history_search Перейдіть по посиланню, введіть у відкрилося поле домен і натисніть кнопку «ОК». Якщо після перевірки з'явиться повідомлення: «Домен не найден», сміливо купуйте вибране вами ім'я. У тому випадку, якщо система надасть певну історію домену, виконайте нижченаведені дії.
2
Відкрийте головну сторінку пошукової програми. Відшукайте на ній контакти служби підтримки. Знайшовши потрібний e-mail, напишіть листа, з уточненням, чи є у зацікавив вас домену які-небудь санкції від пошукової системи. У разі негативної відповіді, реєструйте його. Якщо якісь санкції на домен присутні, виберіть для свого сайту інше доменне ім'я.
3
Визначивши доменне їм, не поспішайте купувати його в випадково ліпшому сервісі. На сьогоднішній день функціонує безліч фірм-реселерів, що продають домени за зниженими цінами. Таким чином, ви можете заощадити гроші на придбанні доменного імені. Вибираючи того чи іншого реселлера, ретельно знайомтеся з його репутацією, вивчайте відгуки клієнтів на сторонніх форумах. Встановивши, що обрана компанія користується позитивною репутацією, сміливо користуйтеся її пропозицією.
4
Для оплати послуг в якості платіжної системи використовуйте WebMoney (webmoney.ru). Вона працює практично з усіма реєстраторами доменів.
5
Існує й інший варіант реєстрації доменного імені на сайті: http://nic.ru/Зареєструйтеся на даному сайті, натиснувши посилання «Стати клієнтом». Перевірте, чи вільний зацікавив вас домен. Наберіть в рядку, що знаходиться в центрі вікна програми, його ім'я, або скористайтеся послугою підбору доменного імені.
6
Здійснивши вибір відповідного доменного імені, оплатите його будь-яким зручним із запропонованих на сайті способів. Зареєструвавши доменне ім'я, не втрачайте логіна і пароля для входу в свій кабінет на сайті реєстратора - вам буде необхідно вказати імена DNS-серверів хостингу, на якому ви будете розміщувати свій сайт (зазвичай їх два). Після вказівки цих даних пройде від декількох годин до доби, перш ніж ваш сайт почне відкриватися за зареєстрованим доменному імені. Пам'ятайте про цю особливість і не хвилюйтеся, якщо відразу після реєстрації імені та розміщенні сайту на хостингу ваш ресурс не працює.