Як продавати ексклюзивні тканини через інтернет.

Ексклюзивні тканини - це невід'ємна складова модного дизайнерського одягу. Але щоб успішно продавати цей товар за допомогою інтернету, необхідно вивчити саму специфіку даного процесу і пов'язані з ним ризики.
Вам знадобиться
  • - персональний сайт;
  • - тканини;
  • - манекени, декорації;
  • - буклети із зразками тканин.
Інструкція
1
Щоб продавати ексклюзивні тканини через інтернет, створіть власний сайт. Розмістіть там докладну інформацію про кожного різновиду матеріалів. Вкажіть не тільки склад, ширину, довжину рулону, а й історію створення, відмітні особливості. Ці відомості допоможуть початківцям дизайнерам зорієнтуватися у вашому асортименті.
2
Якщо в розробці малюнка і створенні ваших тканин брали участь відомі люди, то обов'язково згадайте про це. Дана інформація значно збільшить престиж вашої продукції.
3
Особливу увагу приділіть фотографіям тканин. Вони повинні не просто показувати колір, але демонструвати всі достоїнства матеріалу. Якщо це плательн тканини , то накиньте їх на манекени, імітуючи силует сукні з численними елегантними драпіровками. Шторні тканини фотографуйте на карнизі.
4
Після створення сайту розішліть електронні листи потенційним клієнтам. Знайдіть сайти ательє і швейних підприємств вашого міста. У своєму повідомленні запропонуйте їм співпрацю на взаємовигідних умовах.
5
Психологія інтернет-продажів має свою специфіку. Досвідчені бізнесмени з обережністю ставляться до подібних пропозицій. Адже вони не бачили товар, а шикарні на фото тканини можуть в реальності виявитися непоказними і бляклими. Тому проведіть ознайомчу презентацію продукції, запросивши на неї тих, кого зацікавила ваша електронна реклама. Там дозвольте потенційним покупцям ознайомитися з усіма зразками тканин.
6
Проведіть тест, який підтверджує, що тканини натуральні. Роздайте гостям буклети із зразками вашої продукції, щоб навіть після презентації вони мали можливість знову подивитися, потримати в руках ваші тканини , порівняти їх з матеріалами інших фірм.
7
Після того як у вас зробить покупку відомий дизайнер хоча б регіонального масштабу, зробіть новий рекламний хід. Попросіть його зробити пару фотографій для вашого сайту і залишити відгук про продукцію. Взаємини запропонуйте значну знижку або бонус при наступній покупці. Подібним чином постійно поповнюйте список «зоряних» клієнтів, створивши на своєму сайті спеціальний розділ з їх відгуками.