Як дати дитині гірку пігулку.

Для того щоб провести курс призначеного їх дитині лікарем лікування, батькам часто доводиться вдаватися до деяких хитрощів - адже приймати гіркі пігулки малюки, як правило, відмовляються.
Інструкція
1
Враховуючи, що діти люблять солодке, подрібніть гірку таблетку в порошок і змішайте її з начинкою цукерки. Для цього найкраще підходять цукерки з начинкою з повидла. Акуратно зніміть з цукерки частина шоколаду, прагнучи його не розкришити, ретельно змішайте порошок з повидлом, прикрийте шоколадом, загорніть у фантик і почастуєте вашого малюка.
2
Для дитини, якій немає ще й 3 років, подрібнену таблетку обов'язково розчиняйте в рідині. Найкраще для цього підійдуть компот, солодкий сироп або навіть звичайна вода з додаванням цукру. Не рекомендується використовувати для цих цілей мінеральну воду і соки, які можуть знизити ефективність або змінити дію ліки.
3
Якщо малюк виплюнув частина таблетки, ні в якому разі не додавайте порошок додатково - ви можете передозувати ліки, що загрожує важкими наслідками. Також у цьому випадку не рекомендується збільшувати частоту прийому таблеток. Змінити схему прийому і дозування призначеного вашому дитині препарату може тільки лікар!
4
Якщо дати малюку гіркі ліки все ж ніяк не вдається, спробуйте пограти з ним в лікарню. Для цього посадіть поруч з малям його улюблену іграшку і скажіть, що вона захворіла. Проведіть разом з дитиною обстеження «пацієнта» і обов'язково призначте йому ліки. Покажіть, як ведмедик або лялька приймають його, і попросіть малюка відкрити рот, щоб теж випити таблетку . Швидше за все, такий підхід призведе до бажаного результату.
5
Заради досягнення мети ви можете піти і на іншу хитрість і скласти для вашого немовляти казку, наприклад, про доброго доктора по імені Пігулка, який допомагає всім хворим малюкам боротися з їх недугою. Але при цьому обов'язково зазначте, що доктору важко справлятися з ним одному, тому діти повинні кілька разів на день приймати не дуже смачне, але дуже важливе для одужання ліки. Можливо, після такої казки у дитини з'явиться бажання все ж випити гірку таблетку , щоб разом з казковим доктором перемогти хворобу.
Зверніть увагу
Ніколи не давайте плакав малюкові ліки силою - він може захлинутися!