Як розібрати праска Bosch. Як полагодити електричний шнур в прасці браун.

Продукція Bosch добре зарекомендувала себе на російському ринку. Навіть найпростіші моделі прасок цієї компанії мають, як правило, практичний і стильний дизайн, а також функції захисту від накипу і самоочищення. Але, на жаль, навіть сама надійна техніка колись ламається. Якщо ваш праска Bosch вийшов з ладу - не поспішайте його викидати. Спробуйте розібрати прилад і визначити і усунути поломку самостійно.
Вам знадобиться
  • - «прозвонка»;
  • - набір викруток;
  • - ніж;
  • - пилка для нігтів.
Інструкція
1
Огляньте праска Bosch з того боку, звідки виходить шнур. Знайдіть гвинти, розташовані на задній кришці. Відкрутіть болти за допомогою відповідної викрутки і зніміть кришку.
2
Перевірте електричний дріт і переконайтеся в тому, що на ньому немає зламів. Особливо ретельно огляньте шнур в місцях його виходу з вилки і корпусу праски. Переконайтеся у справності шнура за допомогою «прозвонки». Якщо провід не справний, укоротите його на 10-15 сантиметрів - як правило, цього буває достатньо для усунення проблеми. Ще раз протестуйте і встановіть на місце.
3
Візьміть аркуш паперу і олівець і схематично замалюйте порядок підключення проводів - він стане в нагоді вам при складанні приладу.
4
Зніміть ручку регулятора температури. Для цього візьміть ніж, просуньте його під ручку і підніміть її вгору.
5
Уважно огляньте праска Bosch і знайдіть гвинти, що фіксують корпус на підошві. Як правило, вони заховані під світлофільтрами, декоративними заглушками або кришкою ємності для води. Місцезнаходження гвинтів кріплення залежить від моделі праски Bosch. Відкрутіть болти за допомогою викрутки. Зніміть корпус праски.
6
Перевірте справність регулятора температури. Для цього необхідно повернути стрижень регулятора спершу в крайнє ліве, потім у крайнє праве положення. Якщо стрижень повертається надто туго, використовуйте плоскогубці.
7
Підключіть «прозвонку» до контактів і, крутячи стрижень регулятора, переконайтеся в наявності електричної мережі. При необхідності зачистите контакти праски за допомогою пилочки для нігтів або наждачного паперу.
8
Підключіть дроти «прозвонки» до Термозапобіжник і перевірте його працездатність. Якщо лампочка не загорілася, то слід зняти термозапобіжник і закоротити електричний ланцюг в місці його встановлення.
9
Якщо електричний шнур, регулятор температури і термозапобіжник справні, значить перегорів ТЕН. Нагрівальний елемент праски Bosch завальцован в підошву і, на жаль, не піддається ремонту в домашніх умовах.