Як намалювати військовий літак.

Малювання техніки - особливий жанр, який потребує деяких навичок. Для військового літака характерно раціональність форми і гранична функціональність всіх деталей. Кожен має свою розмальовку і свої розпізнавальні знаки, так що якщо ви хочете намалювати конкретний літак, що належить військово-повітряним силам певної країни, то перш за все знайдіть його точне зображення і опис. Але можна намалювати і просто військовий літак, без прив'язки до конкретного історичної події.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець.
Інструкція
1
Виберіть ракурс. Він повинен бути таким, щоб силует і деталі військового літака було видно максимально чітко. Це може бути, наприклад, літак в польоті, на тлі неба. Лист найзручніше покласти горизонтально.
2
Проведіть осьову лінію горизонтально або під невеликим кутом. Допоміжні лінії наносите твердим олівцем. Їх ви потім заберете.
3
Відкладіть на осьовій лінії довжину фюзеляжу разом з хвостом. Визначте, де буде знаходитися ніс. Розмітьте довжину фюзеляжу і довжину хвоста. Намалюйте контур, схожий на силует риби без плавників.
4
Розділіть довжину фюзеляжу на 3 частини. Кінці середньої ділянки з'єднайте довгою дугою, опукла частина якої спрямована вгору.
5
Від кінців середнього відрізка проведіть вниз 2 лінії. Та, яка ближче до носа літака , розташовується приблизно під кутом в 60 ° до середнього відрізку, а задня - під трохи більшим, приблизно в 75-80 °. На передній лінії крила відкладіть відстань, приблизно рівне 1/3 довжини фюзеляжу. Від цієї точки проведіть лінію, паралельну осьової.
6
Намалюйте друге крило. В обраному ракурсі воно видно через фюзеляжу приблизно наполовину. Задня його лінія є ніби продовженням краю першого крила, але в два рази коротше. Відзначте потрібну точку і проведіть через неї лінію, паралельну осьової. Відкладіть відрізок, рівний кінця крила. Проведіть передню лінію.
7
Кіль військового літака може мати будь-яку форму, але найкраще зробити у вигляді трапеції, нахиленою до хвоста. Бічні стабілізатори теж найчастіше мають трапецієподібну форму. Підстави обох трапецій проведіть паралельно осьової лінії, а бічні сторони нахилені від носової частини.
8
Намітьте місце для кабіни і для розпізнавальних знаків. Намалюйте невелику кабіну з дугоподібною дахом. Окрасьте літак в кольори відповідно до того, якій армії він належить.