Як навчитися розуміти життя.

Зрозуміти сенс життя люди намагаються з найдавніших часів. Філософи Стародавньої Греції та Риму, мудреці країн Сходу залишили чимало своїх творів, в яких вони описують життя і намагаються зрозуміти її закономірності. Ніщо не заважає вам робити те ж саме, особливо якщо ви хочете щось змінити у своєму житті на краще.
Інструкція
1
Постарайтеся дивитися на все, що відбувається навколо вас, відкритими очима. Спостерігайте і намагайтеся аналізувати події. Це допоможе зрозуміти їх причинно-наслідкові зв'язки, а, значить, роблячи правильні висновки, ви не будете здивовані або розчаровані тим, що відбувається, а в деяких випадках зможете передбачити хід майбутніх подій і передбачити поведінку людей.
2
Пам'ятайте, що багато поколінь людей намагалися зрозуміти навколишнє їх життя до вас, і знайомство з їх літературними творами здатне привести чимало ваших думок в порядок.
3
Навчитися розбиратися в житті можна, зрозумівши і прийнявши її закономірності. Зверніть увагу на те, що життя хоча і сповнена випадковостей, але насправді в ній все взаємопов'язане. Що б не відбувалося, але воно тягне за собою інші події, зовсім невипадкові, які складаються в певну ланцюжок.
4
Все відбувається в той час, коли воно має відбутися, і квапити події марно, тобто якщо якась проблема не вирішується, можливо, слід від неї відмовитися на деякий час, а потім знову нею зайнятися.
5
Світ і ви в цьому житті взаємопов'язані, і з вами відбувається те, чого ви заслуговуєте самі. Або, іншими словами, до вас життя відноситься так, як ви ставитеся до неї. Якщо ви сприймаєте її поганий і нещасної, то це сприйняття матеріалізується в вас самих.
6
Одна з можливостей зрозуміти життя і прийняти її такою, яка вона є, - це віра в Бога і вивчення теології. Згідно різним релігійним постулатам, життя дається людині і відбирається Богом. І живий організм - це тіло, всередині якого поселяється душа. Тіло активно змінює все навколо себе, і в кінці життєвого циклу вмирає. Воно є лише окремою ланкою в нескінченному процесі життя. Але душа, яка мислить і відчуває, перевтілюється і продовжує існувати в тій чи іншій формі.
7
Якщо ви не хочете прийняти релігійних концепцій і вважаєте за краще міркувати про життя, спробуйте звернутися до філософських праць. В роботах і роздумах фахівців ви знайдете відповіді на багато питань, які допоможуть вам зрозуміти життя . Вчені-філософи пояснюють життя , як вищу форму руху та організації якоїсь матерії. Так, наприклад, на їх думку, земна форма життя з'явилася в результаті тривалої еволюції складних з'єднань вуглецю. Кожен організм - це цілісна система зі своєю унікальною структурою і обміном речовин, всередині якого відбуваються різні біохімічні процеси. Живі істоти здатні пристосовуватися до навколишнього середовища і передавати спадкову інформацію.
8
Усередині кожної людини знаходиться свій світ, і через притаманне йому світосприйняття він і намагається зрозуміти життя і зробити певні висновки. Для одних підсумком цих спроб є переконання, що життя - це доля, яку ніхто (і в тому числі він сам) не в змозі змінити, інші намагаються пристосувати ці знання, щоб змінити свою власну життя . Вибір за вами!