Як випускати емоції.

Однією з причин хронічного стресу є придушення негативних емоцій. Скупчення негативної енергії призводить до появи багатьох захворювань. Так відбувається тому, що нестриманість не входить в число ваших особистих якостей, і ви не вмієте позбавлятися від негативу.
Інструкція
1
Вчіться ділитися своїми неприємностями з друзями, колегами, родичами, не боячись уславитися скиглієм і людиною, яка вічно на щось скаржиться. Піклуйтеся про себе і своє психічне здоров'я замість того, щоб переживати з приводу того, як сприймуть вашу поведінку інші люди.
2
Позбавлення від негативних емоцій за допомогою крику, ридань, тупання ногами і биття посуду вважається ефективним способом випускання емоцій. Вирушайте туди, де робити це найзручніше - за місто, в гори, на берег озера чи річки, на атракціони і т.д. Якщо ви любите рок-музику чи футбол, то сумістите очистку від негативу з можливістю насолодитися піснями або повболівати за улюблену команду. На стадіонах і в концертних залах відбувається приголомшливий за силою виплеск адреналіну, разом з яким йдуть ваші переживання, страхи та інший негатив. Американські гірки та інші види розваг, від яких захоплює дух, теж гарні для зцілення.
3
Зворотний принцип - потрібно не плакати і кричати, а голосно й істерично сміятися. Домогтися такого стану самостійно вам не вдасться, тому купите квиток на смішну комедію або придбайте збірник гумористичних програм. Присвятіть кілька вечорів перегляду веселих фільмів і роликів.
4
Іноді організм сам реагує на накопичення негативу - ви стаєте дратівливі й впадаєте в істерику, причому часто за зовсім безпечним приводом. Цей механізм самозахисту дозволяє захистити нервову систему від перевантаження. Тому, якщо вам раптом захотілося поплакати, то зробіть це - із захватом, довго, видаляючи весь смуток, напругу і втому.
5
Ділитися своїми переживаннями можна і на папері - раніше було прийнято вести щоденники. Купіть красивий блокнот і записуйте туди все, що вас гнітить. Гарна можливість розповісти про все і отримати пораду чи підтримку - ведення онлайн-щоденників. Анонімність і повна свобода дій приваблива для тих, хто не хоче афішувати свої проблеми перед знайомими людьми.
6
Якщо вам необхідно придушити злість, то придбайте боксерську грушу або виділіть велику подушку «для биття». Можна бити чашки і тарілки, різати на дрібні шматочки старі і непотрібні речі, рвати папір.