Як приховати великий лоб. великий лоб що робити.

Великий високий лоб - скоріше, прикраса, ніж недолік. Але деякі дівчата вважають, що це гідність краще приховати. Найкраще з цією проблемою справляються різні чубчика. Розгляньте своє обличчя уважно, щоб визначити його форму і вибрати відповідну зачіску.
Вам знадобиться
  • - стрижка в перукарні;
  • - макіяж.
Інструкція
1
Збалансуйте частини свого обличчя, зменшивши висоту чола, якщо вам здається, що вона завелика. Великий лоб візуально робить обличчя довшим. Виберіть модну зачіску з середньою або великою довжиною волосся. Виключіть безформні прямі стрижки з різкими краями, які здатні лише погіршити становище.
2
Зверніть свою увагу на жіночні м'які хвилі, каскадні зачіски і різноманітні чубчика. Не дивіться на короткі стрижки, які відкриють все ваше обличчя. І зовсім поганим варіантом будуть довге пряме волосся з прямим проділом. Обсяг на середній довжині впорається із завданням замаскувати великий лоб , а для більшого ефекту можна укласти волосся на одну зі сторін.
3
Зробіть чубок, вона прекрасно мінімізує ваш лоб . Але в будь-якому випадку враховуйте форму обличчя, щоб вибрати найбільш вдалу модель стрижки. Класична чубчик, покладена набік, скоректує і зробить гармонійної вашу зовнішність. Доглядайте за зачіскою і робіть укладку кожен день, щоб вона залишалася свіжою і акуратною.
4
Підбирайте чубок більш обережно, якщо ви є володаркою кучерявого волосся. Спробуйте випрямити цю деталь зачіски праскою, а решту шевелюру залишити кучерявою. Укладіть чубок і зафіксуйте її в цьому положенні якісним лаком.
5
Впишіть чубок плавно і поступово в шари волосся з боків вашого обличчя. Це підійде дівчині з прямими довгими волоссям. Звичайно, доведеться оформити таку стрижку в перукарні і періодично освіжати її.
6
Надайте більший вигин брів, вискубавши акуратно їх нижню частину. Таким чином, ви зробите очі більш відкритими, а брови, які стануть вище, візуально скоротять довжину чола. Макіяж очей зробіть більш виразним, щоб відвернути увагу від величини чола і збалансувати розміри цих частин вашого обличчя. Тональний засіб для покриття високого чола повинно бути трохи темніше, ніж основне.