Як відрізнити натуральну замшу.

Натуральна замша набагато більш шкарпетках в порівнянні з підробкою. Вона не втрачає зовнішній вигляд і радує око розкішним відтінком. Якщо ви давно мріяли про такий виробі, але не купували через страх придбати підробку, то можете сміливо йти в магазин. Адже, як і будь-який інший матеріал, замша має ряд відмінних рис.
Інструкція
1
Зверніть увагу на цінову категорію вироби. Натуральний замшевий матеріал не може коштувати підозріло дешево, особливо це стосується брендового одягу.
2
Відсутність шматочка замші на бирці також повинно вас насторожити. Його прикріплюють для того, щоб покупець міг оцінити якість продукції. Звичайно, на фальшиве виріб теж можуть прикріплювати таку бирку, але часто цього не роблять.
3
Візьміть замшевий матеріал в руку і подивіться, зігрівається він. Ненатуральна замша і шкіра залишаються холодними.
4
Проведіть рукою за матеріалом. Ворс натуральної замші нахилиться і змінить відтінок, а от її аналоги так і залишаться однотонними. Також справжній матеріал повинен бути оксамитовим на дотик, але це залежить і від обробки замші.
5
Спробуйте розділити матеріал на декілька шарів на шві виробу. Якщо у вас це без праці вийшло, то перед вами підробка. Справжня замша ніколи не розшаровується. Зверніть увагу і на виворіт вироби, у оригінального не повинно бути тканинної підкладки.
6
Зігніть виріб - повинен залишитися злегка помітний слід, який поступово розгладиться. Якщо цього не відбулося або залишився сильно помітний згин, то від покупки такого виробу варто відмовитися.
7
Натуральна замша не може бути однотонною. А при фарбуванні дорогих виробів використовують натуральні барвники на рослинній основі, тому ви не повинні відчувати неприємний синтетичний аромат.
8
Якщо ви хоч в чомусь сумніваєтеся, то вирушайте в інший магазин, навіть якщо річ вам дуже сподобалася. Подивіться інші вироби, можливо, що вони зацікавлять вам значно більше і будуть з якісного матеріалу. Також подивіться і сертифікати якості. Магазин вибирайте великий, в іншому випадку шанси придбати підробку кілька збільшаться.